Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki vett már karórát...

Valaki vett már karórát Parfois-ban vagy Bijou Brigitte-ben? Megéri 8-9000-t kiadni érte?

Figyelt kérdés
Nagyon szépeket láttam mindkét helyen, de nincs ismerősöm aki vásárolt már órát bármelyikben, úgy meg nem akarok majdnem 10.000-t kiadni érte hogy hátha tönkremegy..
2018. okt. 16. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit többért már rendes órás boltban is tudsz venni, anno 14k-ért vettem egy Go - Girl Only karórát kb 3 éve, semmi baja.
2018. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Várom a továbbiakat is

2018. okt. 16. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem igazi órák, hanem ténylegesen “bizsuk”.

Nem éri meg, nem bírja sokáig se a szerkezete, se a rézötvözet, amiből készítik. Pár hónap után berozsdásodik, bezöldül, és onnantól kezdve hordhatatlan.

Ennyiért, vagy csak egy minimálisan többért már nemesacélt is találsz, az pedig nem oxidálódik, és kb. örök életű.

2018. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom régen milyenek voltak ott az órák, mikor a kérdés született, de az órák egy része itt is rozsdamentes acél. Azzal vigyáznék, ami rosegold vagy egyéb színű, mert ezeken bevonat, ezek könnyebben meg tudnak kopni, ha nem elég jó minőségű. Egyébként szerintem 1 év garancia van rájuk.
2021. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!