Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintete érdemes több 10....

Szerintete érdemes több 10. 000 Ft-ot elkölteni egy kvarc óráért?

Figyelt kérdés
Ha ugyanaz a szerkezet akkor mi a különbség egy 3-5000 Ft-os olcsó,meg egy 40-50.000Ft-os drága divat kvarc között,legyen az pl Hilfiger vagy DW?

2018. okt. 20. 17:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek*
2018. okt. 20. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:
kvarcórára*
2018. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném meg. Én pl DW stílusú (nem hamisítvány mert az gáz) szóval tökre hasonlóan kinéző de más márkájú órákat veszek 2-3-4-5000 ért Kínából, a DW meg a hilfiger se tud egy hangyányival se többet, csak a név és a reklámozás miatt kérnek annyi pénzt, ugyan úgy fillérekből legyártják. Több tízezrekért már lehet remek automata órákat venni, ízlésesebbek mint holmi divatóra.
2018. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek amiket írtál divatórák. A divatcégek nem arra mennek hogy minél minöségibbek legyenek az óráik hanem hogy minél többet adjanak el.

A DW meg egy borzasztó márka, utálom. Olcsó kínai órákat vesz, ráb*ssza a logóját és bumm 20xannyiba kerul mint a kinai ugyanaz. (Ha nem hiszed el, keress ra andolul a dw-re ...)

Szerintem inkább egy jó automata órát keress

2018. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!