Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek érdemes a sminkelé...

Szerintetek érdemes a sminkeléssel foglalkoznom másodállásként/hobbiszinten? (képet küldök privátban)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy főállásként nagyon nehéz elhelyezkedni ebben a szakmában, szüleim le is beszéltek róla, viszont mindenképp szeretnék foglalkozni vele valahogy. Szeretnék egy minőségi(!) tanfolyamot elvégezni, de nem tudom, van-e egyáltalán tehetségem hozzá, és nem akarok kidobni 500-600 000 ft-ot az ablakon. Megszeretném kérdezni a véleményeteket. Ha írtok, küldök privátban képeket az eddigi sminkeimről. :)

2018. júl. 1. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri ha jól csinálod :)

Küldheted a képeket :)

2018. júl. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
A baj az, hogy annyi van belole, mint a szemet. Nehezen talalsz munkat, meg kiegeszitesken is.
2018. júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, jöhet a kép :D

L

2018. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia küld :)
2018. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!