Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék olcsón venni...

Hol tudnék olcsón venni folyékony latexet, művért és arcfestéket?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Neten tudsz rendelni.
2018. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebay?
2018. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szombatra kellene. Addig nem jön meg.
2018. okt. 26. 08:46
 4/4 anonim válasza:
Ha budapesti vagy, akkor az Ó utcában van egy sminkes bolt, ott kell ezeknek lennie. Viszont latexből lehet jobban jársz, ha nem a sminkes latexet veszed, hanem a maszkosok szoktak használni a szőnyegragasztó latexgumit, az sokkal olcsóbb. Ezeket szerintem ilyen kárpitos boltokban lehet kapni, én is nézegetem most és szerintem Izabella utcában leet kapni. Művért elvileg lehet valahogy házilag is gyártani, ha nagyon szorít a pénz, keres rá neten. Illetve szerintem ilyen party boltokban érdemes még megnézni, latex nem hiszem, de művér és arcfesték szerintem lesz.
2018. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!