Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fültágítőról mi a véleményetek?

A fültágítőról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A fültágítő csak nekem jelképez egy gyerekes, lázadó, önkontroll nélküli jellemet?

Több embert is ismertem akinek volt, volt aki magának szúrta át szöggel csak hogy menőzzön.

Állítom hogy a megjelenése rávilágít az ember személyiségére.

Ti mit gondoltok az ilyen/ilyenekről?



2018. okt. 26. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Kicsit visszataszítónak tartom, hiszen öt-tíz év múlva csüngő fülcimpákkal fog futkosni a kedves emberke, aki ma még azzal menőzik, hogy magának lyukasztotta ki a fülét? Örüljön, hogy nem kapott el semmilyen fertőzést, ha már ennyi esze volt... Ebben az esetben tényleg érdemes elgondolkodni, hogy a jövőben hogy fog kinézni az adott fültágító után maradt űr, mert azt felvarráson kívül nem nagyon lehet korrigálni. Ennek fényében kell dönteni, de ha szeretnél, könyörgöm, menj el egy ékszerészhez és ne te állj neki kilyuggatni a füledet!
2018. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem csúnya.

És már láttam több embert is, aki idővel rájött, hogy baromság, aztán lógott a füle és meg kellett műteni.

2018. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak sosem tágítanám, de máson van, hogy tetszik. És én nem fogok feltételezgetni senkiről semmit, van akinek ez tetszik, szerintem kár bármit is mögé magyarázni. :)
2018. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem undorító és gusztustalan.

Persze, vannak kultúrák, ahol direkt eldeformálják egyes testrészüket az emberek, de hát ez nem az.

Véleményem szerint is lázadó tinik csinálják ezt, aztán a későbbiekben bánhatják ezt.

De erről is a szülők tehetnek, mert nem foglalkoznak eléggé a gyerekükkel.

2018. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hulyegyerekek tehetnek róla. Miért kell mindenért a szülőket hibáztatni? Annyi erőszakos, megállíthatatlan teen van. Tegyek csak tönkre magukat.
2019. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!