Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek Clinique,...

Mi a véleményetek Clinique, Estée Lauder, Lancome és a Mac púderekről illetve alapozókról?

Figyelt kérdés
Elég sok-féle márkát terméket kipróbáltam már.. kisebb nagyobb sikerrel. Most viszont ezek a márkák érdekelnének.. mivel elég húzós az áruk ezért szeretném ha sok véleményt írnátok :) Előre is köszi!
2010. jún. 24. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A Clinique-ről tudok írni, sokáig használtam.

Van egy allergiám, amit vegyszereknek köszönhetek és sokáig ez volt az egyetlen (Perfectly Real a neve, ha jól rémlik) alapozó, amitől nem lettem iszonyat ragyás.

A púderje, szemfestékje, pirosítója, szemcerka és spirál hasonlóan jó volt, meg voltam elégedve.

Egy éve lecseréltem, mert találtam jobbat, amitől ugyanígy nem vagyok kiütéses, árkategóriában ugyanaz, viszont tartósabb a smink vele, estére nem kenődik el, ha nincs napközben időm frissíteni (Sonya).

2010. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Az Estée Lauderé tudtommal a Clinique is. Csak más brand (vagy mi). De azt nem használtam.

2010. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

a clinique nagyon jó az érzékeny bőrre, és elég jó a fedése (anyukám használja). én sokáig a chanel vitalumiere-t használtam, nemrég váltottam a dior nude-ra (alapozó, korrektor, púder). ez nagyon jól fed, és teljesen ásványi, még szebb lesz tőle az arcod komolyan! a chanel inkább télre jó, mert kicsit olajosabb. ha tipikus olajos bőröd, vagy valamilyen bőrhibád van akkor én a clinique-et ajánlom, van egy direkt ilyen bőrre fejlesztett alapozòja. a korrektorja meg hihetetlen jól fed! a dior inkább hidratálja bőröd szerintem (én ezért szeretem). estée laudert nem ajánlom én csalódtam benne. korrektorom volt onnan, de semmit nem ért! bár az alapozójáról nem nyilatkozhatom, mert még nem volt. amúgy lancome is jó, alapozóm nem volt, de a korrektorja nagyon jó, mert van vízálló is, ami nyárra szerintem elég jó. mac-ről nem tudok mit mondani nem igazán használom.

remélem valamennyit segítettem! 20/L

2010. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy fontos téma...
2010. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi .. sokat segítettél :)



ralatív h kinek mi a fontos ;)

2010. jún. 27. 15:07
 6/12 A kérdező kommentje:
* relatív ;)
2010. jún. 27. 15:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alkalmi sminkhez jók, de az áruk és a tömörségük miatt szerintem hétköznapra nem annyira jók, vagyis én inkább mást használok. Legalábbis én hétköznapokra nem szeretem a nagyon tömény, sűrű alapozókat, márpedig ezeknek a minőségük abban rejlik, hogy szinte teljesen elfedik a bőrt.

Egyébként mindegyik márkánál van sminktanácsadás, ahol kipróbálhatod őket élesben, menj el és azután dönts.

2010. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
te milyet használsz ? :)
2010. jún. 27. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Estée lauder és mac márkát használok.

megvagyok velük elégedve.nem olcsók de sokkal jobbak mint bármelyik másik smink amit drogériákban lehet venni.

én csak ajánlani tudom:)

alapozót,púdert,rúzst használok tőlük eddig:)

15/L

2010. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

énis sokáig használtam dior nude alapozót és télleg nagyon jó:)

2010. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!