Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Természetes hatású (szállankén...

Természetes hatású (szállanként feltett, nem a gagyi egesz soros) muszempillat mennyire tartjatok szepnek?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt műszempillám. 22 éves vagyok. A barátom szerint hülyeség lenne,mert van nem burjánzó de kellemesen dús fekete szempillám, de hozzátette nem undorodik tőle,csak nem izgatja a tema. Szereti,ha természetes vagyok. Sulival nemsokára végezni fogok, úgy gondoltam ha dolgozok csináltatok pillákat,köröm stb stb.. O dolgozik 2,5 eve megvesz egy csomo mindent nekem. Nagyon halas vagyok. A luxus extrat kulon nem vartam el de ha meglep nagyon megkoszonom. Nem vagyok kovetelozo. De most azert ne csinaltassak szempillat, mukormot, hajfestes, mert o a termeszetesseget szereti vagy mivel az en testem probaljam ki ezeket ha akarom. Ti a parotok kedveert ha akarja csinalnatok ezeket? ~ Vagy ha pont nem akarja akkor nem? ~ Vagy azt csinalnatok ami jol esik?

2018. okt. 28. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Én a helyedben a páromnak akarnék tetszeni, aki szeret, nem egy csomó hülyének, akikkel együtt dolgozom. De te tudod, mivel és mennyire gyorsan akarod a főnyeremény pasidat elriasztani magadtól. Nem csak a műnőségről van itt szó, de ha te ezt nem érzed, az bizony a te bajod lesz.
2018. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi kompromisszumot kötünk mindenben. Én neki szeretnék tetszeni, de emellett önmagam is maradnék. Pl ha a párod ellenzi a műkörmöt, akkor ajánld fel a gél lakkot. Ha hajat akarsz festetni, keressetek olyan színt ami mindkettőtöknek tetszik.

Párom pl olyan, hogy utólag mondja hogy nem tetszett neki, mert hagyja hogy kipróbáljam. Szőke akartam lenni, azt mondta legyek. Mostmár erősen támogatja hogy lenövesszem, mert szereti ha természetes vagyok:)

2018. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
A te tested, neki kell úgy elfogadnia, ahogy vagy, nem neked kell megfelelni neki. Különben lehet mást keresni. Soha nem szedetném le a szempilláimat, vagy a körmeimet, vagy állnék le a szolival, csak mert a pasim azt kéri.
2018. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszi! :)

Baratom, mostmar elettarsam is nem mondja ki de latom/erzem rajta hogy ki van akadva a termeszetellenesen nagy szempillatol,sok szolitol, nagy kormoktol. Voltam szokes,fekete,voros haju, vegig azt hallgattam "az eredeti vorosesbarnas hajadat akarom mert az a szep!" - aztan a mu fekete (imadtam azt a hajszint, megorulok erte, visszacsereltem lassan az eredeti hajamra- tobb evbe telt. Erzem, hogy megveszek ha nem lehetnek ujra fekete jol all a feher boromhoz, vastag szamhoz. Szoken szerintem borzasztoan neztem ki azt megertem :D de tok be vagyok sozva szeretnek szempillat, de attol tartok hogy elriasztom magamtol. :(

Amugy nem oktat ki meg nem mondja meg mit csinaljak. Egyedul ezzel a szempilla-korom-szoli dologgal nem tudom mi legyen. Erzem hogy van es lesz ra igenyem. Normalis keretek kozott. :)

2018. okt. 28. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Tipikus kitartott műnő.
2018. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tipikus irigy hulladek.

AZ HOGY TANULOK ES UTANA KOZVETLEN DOLGOZOK AZ HOL KITARTOTTSAG TE B#ROMARCU A LLAT.. A KITARTOTTSAG AZ AZ HOGY VKIT SOKAIG AKTIV KORABAN ELTARTANAK.. Es ha lett vna szemed lattad volna a suli utan Dolgozok reszt! Es h sajat kasszara megy a szempilla.

Tenyleg hogy lehetsz ilyen ostoba, olvass Sajat kassza! Olvass ember.

Menj es a kismillio muszempillas csajjal kozold h munok, kivancsi lennek mit kapnal. Ne huzz el.

2018. nov. 1. 09:18
 7/14 A kérdező kommentje:

:D NA Huzz el! *

JAVITOTTAM.

AZ HA vkit vki meglep 1 ajandekkal es elfogadja De nem varja el az baromira nem kitartottsag. Az ha suli utan dolgozik vki az baromira nem kitartottsag. Az hogy dolgokat megtehetek mas meg nem, az az en szerencsem. Az hogy sok az irigy szemetbe valo, az az o nyomorusaguk.

2018. nov. 1. 09:21
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém is egy vélemény, ahogy a tiéd is. Ha ennyire felzaklat, akkor talán van benne valamennyi igazság. Elítélem az olyan kapcsolatokat, ahol a társától függ az ember, mert szerintem egészségtelen. Egy fiatal jobb esetben a családjára támaszkodik, de rosszabb esetben is már 15-16 éves korától lehetősége nyílik saját magát ellátni. Az iskola meg nem taníthat valami sokat, ha az első fizetésedet is műszempillára, műkörömre szándékozod költeni. Szakítás utánra is érdemes lenne befektetni. Ha ettől most irigy hulladék vagyok, hát legyen.
2018. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az iskola Penzugy-szamvitel es a masodik Tarsadalombiztositas szakirany.

Itt nem arrol van szo hogy tole fuggok hanem arrol h sajnos a diplomasok nem is 1 konkretan bolti eladokent dolgozik es van egy szint ahova nem fogok es nem akarok lekerulni. Nem nem nezem le azt aki elado sot oket is tisztelem. De tudom h en es a tarsaim akik sokat tanultak megerdemlik hogy Nem nem magas lora uljunk hanem Ne vegezzunk megalazo munkat. En is el fogom vallalni eloszor a tok gagyi adminisztraciot meg a fenymasolgatast, nem magas lovon vagyunk..

Azert tamaszkodnak egymasra az emberek jo esetben mert k#rvara el vannak keseredve ettol a vilagtol es arra gyurjanak h jo messze mehessenek. A gagyibb melot (leggagyibb irodai vagy akar felszolgalo vagy recepcios ami mar jo melo) inkabb messze vallaljuk el tobbert mint itthon a semmiert.

Aki el van szallva az minden szir-sz@rt megvetetne a parjaval en ezt nem tettem.

Es az hogy mire koltom a fizum az en kib#szott dolgom.

A kerdes lett volna a fontos amit kiirtam. Hogy azt csinaljam ami nekem jo vagy en akarom pl kiprobalni ezeket vagy maradjak termeszetes mert a pasim azt szereti Ha Semmi se mu.. ez volt az eredeti kerdes.

Es NEM az hogy mupin@ leszek e vagy kitartott.. nem leszek az.. Tehat hosszutavon eletvitelszeruen nem. De en azokat sem nezem le akik azok lettek. Az o eletuk az o dolguk. Aki oket pocskondiazza az azert teszi mert baromira irigy a Maldiv-szigeteki nyaralasra vagy a jo pasira vagy a ravasz nore aki igen szereti is a parjat es szerencses.

Nem akarok kiszolgaltatott helyzetbe lenni nyilvan ezert fejlesztem magam, hogy a tudasom piackepes legyen.

Szoval kifejtettem.

De meg mindig az eredeti kiirt kerdes a lenyeg. Es TE nem arra valaszoltal.

2018. nov. 1. 13:58
 10/14 anonim ***** válasza:

"A kerdes lett volna a fontos amit kiirtam. Hogy azt csinaljam ami nekem jo vagy en akarom pl kiprobalni ezeket vagy maradjak termeszetes mert a pasim azt szereti Ha Semmi se mu.. ez volt az eredeti kerdes."


"Elítélem az olyan kapcsolatokat, ahol a társától függ az ember, mert szerintem egészségtelen."


Vagy most itt a lényeg a szálanként feltett műszempilla lett volna?

2018. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!