Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen férfi óra divat most,...

Milyen férfi óra divat most, ill. "all time fashion"?

Figyelt kérdés

ugyebár egy órát nem 1 évre tervez venni az ember, ezért valami klasszikus megunhatatlan, mégis univerzális / sok mindenhez "menő" stílus kellene, valaki ajánlani?


~30 ezres kategóriáig


2018. okt. 29. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A divat mostanában az ilyen Daniel Klein, MVMT, Vincero... és hasonlóak, ezek elég olcsóak, kezdő órának olyan 22-24 éves korig még megfelelnek, ennél feljebb korban már inkább érdemes drágább órába befektetni. 30000ért ne várj nagy csodát. Ennyiért én a Lorus márkát ajánlanám neked. És nem ajánlom a korábban felsorolt 3 márkát, inkább a Casio, Seiko, Lorus, Tissot, Citizen márkák közt keresgélj szerintem. De mint kezdő az óra témakörben, simán vegyél olyat amilyen neked tetszik, aztán ahogy korban érni fogsz úgy fogod jobban átlátni a dolgokat és megbecsülni az óra fontosságát. Az all time fashion egyébként a régies bőrszíjas óra kis tokmérettel pl a Zeppelin, Junkers márkák na és persze a Rolex által divatba hozott diver/submariner órák se fognak egyhamar kimenni a divatból.
2018. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kösz a kimerítő választ, azt még nem írtam, hogy mindenképp fémszíjast keresek


-Zeppelin, Junkers - nem tetszenek

-Vincero, Seiko, Lorus, Citizen - nem találtam igazán olyat ami tetszik) Tissot - drága de talán ez tetszik, és tekintve a márkanevet ezen az áron jó is lenne:

[link]



-Nem ismertem az MVMT márkát, de asszem kapásból ott találtam a 2 legjobbat(viszont nem ártana többet tudni a márkáról):

[link]

[link]

-nem tudom eldönteni melyik a jobb :D


aztán korábban ezeket nézegettem(ezzel a fajta szíjjal nincs tapasztalatom - tartós?):

[link]

[link]

-itt kicsit zavarna a másodprcmutató hiánya


Daniel Klein, és egy másik márka(ezek kissé gagyibbnak tűnnek, de az áruk kompenzálhatja):

[link]

[link]


és végül, de nem utolsó sorban a Casio retro, amit most látok egyre több helyen:

[link]

[link]

-nem feltétlen arany színben, többiben is tetszik...de ezek az órák leginkább a +funkciók miatt tetszenek. Okosóráktól írtózok, nincs szükségem még egy kütyüre, amibe egésznap lehet bámulni, viszont alap ébresztő+stopper hasznos funkciónak bizonyulhat

2018. nov. 2. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha szóval te a minimalisztikus órák kedvelője vagy. Akkor pl az általad mutatott Casio órát ajánlanám. AZ MVMT és a Daniel Klein órák valóban divatosak manapság, de minőségük nagyon gyenge. A casio órák jó minőségűek, plusz amit te mutattál az zafír üveges, ami a legjobb ami órákon szokott lenni, nagyon karcálló. A szíjat nem ismerem, nekem ilyenem még nem volt, de szinte biztos vagyok benne, hogy strapabíró. A Tissot még jobb mint a Casio, ebben svájci szerkezet van, szintén zafír üveges, de valóban drágább is. A retro Casio digitális kijelzővel... hát nekem nem jön be, én az analóg órákat szeretem, de ha neked az tetszik, nyugodtan. Leginkább őt ajánlanám [link] A MVMT és Daniel Klein órákat felejtsd el. Nem érnek annyit, amennyiért adják őket.
2018. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!