Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Buliba megyek hétvégén,...

Buliba megyek hétvégén, sminkeljem magam és ha igen milyen legyen az a smink? Zöld szemem van.

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 16:34
 1/6 anonim válasza:

Szerintem egy természetes smink, csak a szokásosnál erősebb kontúrok (nem durván, de azért jóval :D).

Ha pedig mindenképp színt szeretnél inkább a fölsőd színéhez( ha színes, és nem fekete v fehér) illő legyen.

De majd más mást mond. :P

2010. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A zöld szemhez nagyon jól megy a lila pl.

Erről eszembe is jutott, hogy csinálhatnál füstös szemeket lilával keverve, és egy kis csillám. :)


M-L17

2010. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lilát nagyon szeretem... hogyan csináljak lilával fütös szemet? milyen szin kell még hozzá? képet tudnál küldeni? nagyon érdekelne
2010. jún. 25. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Buliba nyugodtan kisminkelheted magad.

Ha nem szép a bőröd akkor korrektort és alapozót is használhatsz.

"alap":

-szemcerka vagy tus

-szempillasprilál(Fekete és dúsító legyen.)

-szájfény(csillogós)

-szemhéjfesték


ennyi bőven elég lesz:)


15/L

2010. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és sminkekről jó kis videókat találhatsz a youtube-on és a hotdogon is.(Az előző voltam.)
2010. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi arik vagytok :D
2010. jún. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!