Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha egy ápolónő sminkelni...

Baj ha egy ápolónő sminkelni magát? Mindig olyanokat látok akik semmilyen sminket nem használnak.

Figyelt kérdés
Én csak tanuló vagyok még de én szeretek sminkelni. Nem járok smink nélkül

2018. nov. 14. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem túl erős a smink, egyáltalán nem baj. Sokan azért nem sminkelnek akik ápolónők, mert a szakmában történnek bizonyos balesetek és nem kell aggódniuk, hogy szétfolyt rajtuk a smink.
2018. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, inkább csak praktikusabb nekik így. De pl. rokonságban van ápolónő, láttam már a kórházban, ugyanolyan erősen sminkél ott is mint a szabadnapjain.
2018. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a hosszú körmök a gázak, ami alá bemegy a kosz, és úgy mennek a betegekhez.
2019. jan. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ápolónak tanultam én is. A smink megengedett, csak a műköröm és a körömlakk nem (a lakkot nem lehet a "sima" kézfertőtlenítővel fertőtleníteni) illetve hosszú se legyen a köröm szintén higiéniai okból.
2019. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szemcerka+szájfény szerintem nem basj, meg egy kis szempillafesték hozzá. Nem erős, mégis kiemeli a vonásokat, anélkül, hogy az ember természetellenesen Barbie-babára hasonlítana.


Meg nem tartozik ez ugyan a munkához, mégis ami természetesebb, jobban bejön a férfiaknak is.

2019. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!