Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért néznek ki rajtam idétlen...

Miért néznek ki rajtam idétlenül a rúzsok? Ezzel lehet valamit kezdeni vagy szerintetek lenne egyáltalán olyan, ami jól nézne ki?

Figyelt kérdés
Rengetegféle gyönyörű árnyalat van és többet ki is próbáltam (pl. vöröses, barnás, narancsos, rózsaszínes, nude), viszont mindegyik hülyén néz ki rajtam. Kozmetikus is sminkelt már, viszont hiába csinálta meg szépen és pontosan, az összkép mégis nevetséges volt. Valamiért mindig olyan a hatása, mint mikor a kislány elcseni anyuka sminkes táskáját és a szoba sarkában elbújva sunyiban kifesti magát. Hétköznapokon nem hiányzik, viszont ha valami olyan helyre megyek, ahová szeretném magam kicsit jobban kicsípni, akkor azért jól mutatna, mert rúzs nélkül olyan befejezetlennek tűnik a sminkem. Viszont nem tetszik, ahogyan mutat rajtam, mert hát igen, igazából nem mutat sehogy max. nevetségesen. Nem tudom, hogy mi lehet a probléma... Lehet, hogy az arcom vagy a szám miatt, nem tudom.
2018. nov. 15. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez amiatt lehet, mert nem találod el az arcodnak, azaz a színeidnek megfelelő árnyalatot. Valószínűleg a kozmetikus sem. Akkor ilyen idegen a hatás.


Javaslom, hogy menj el egy sminkelésre, mondjuk a Beuty Shopba vagy a Macbe, fognak tudni segíteni.

2018. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sminkesként dolgozom többek között. Igaza lehet az elsőnek azzal kapcsolatban, hogy nem sikerült még megtalálni a számodra "illő" és előnyös árnyalatot. Függhet a megfelelő szín bőrszíntől, sminktől, hajszín illetve még szem szín is befolyásolhatja a képet. Én is azt javasolnám keress fel egy profit és kérd ki a véleményét, illetve próbálkozz szájfénnyel, valami át tetsző csillogóssal. Annak jól kell állnia :)
2018. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én is így vagyok vele, pont a szájfény áll a leghülyébben 😅

Én feladtam.

2018. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Elárulom rengeteg embernek nem áll jól a rúzs!


Javaslom a szem/tekintet kiemelését!

Sokkal szebb s jobban megragadja az ember tegintetét.


"szem a lélek tükre" merd kiemelni inkább azt.

S az ajkakra szolid színt használj.

2018. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hát lehet, hogy az lesz, hogy tényleg elmegyek egy tanácsadásra. Már gondolkodtam rajta, csak vidéki vagyok és errefelé nem igazán van ilyesmi, helyben max. ugyanolyan kozmetikusokhoz tudnék menni, akiknél már voltam.


Rajtam a szolid színű rúzsok is hülyén néznek ki, próbáltam már csomó nude, természetes árnyalatot és tényleg nevetségesen nézett ki mindegyik. Tehát tényleg a tipikus "kislányos mázolás" vagy egyes színeknél pedig ilyen "kiöregedett prostis" kinézetem lett... A szájfény sem jobb, sőt. Hétköznap pedig elvagyok rúzs nélkül, de amikor tényleg "meg kell jelenni", akkor szerintem befejezetlen hatása van a sminkemnek rúzs nélkül és úgy sem az igazi.

2018. nov. 16. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vékonyak esetleg az ajkaid?


Nekem is elég vékonyak, így nagyon kevéd szín áll rajta jól.

2018. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát az alsó vékonyabb vagy normál, viszont a felső kifejezetten vastag és nagy.
2018. nov. 19. 14:53
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok, esetleg még azt próbáld meg, ha eddig nem tetted, hogy a rúzzsal/szájfénnyel megegyező színű kontúrceruzával körberajzolod az ajkaid, így talán valamivel "komolyabb" kinézete lesz az egésznek. :)
2018. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Trend it up ultra matte kollekciojanak ugyanazzal az árnyalatal ajakkontur ceruza es ruzst gyart a dm ben próbáld ki nekem edig 2 árnyalat van meg a 420 as árnyalatot is dicsérték rajtam, egy szép nude kis szin, gyakorolj hidratalj alá, majd rajzold körbe a szád vegül tölsd ki a ruzsal a szad, esetleg közepre egy atlatszo szajfenyt pl essence shine shine kollekciojaban van atlatszo arnyalat kenj az ajkad közepére és dolgozd bele akar az ujjadal ütögető mozdulattal vagy ecsetel es optikailag nagyobbnak fog tünni és szebbnek, ha utalod a fenyeset meg a szajfenyt akkor hagyd ki ezt a lépést a fény optikailag dúsit, a matt pedig elegánsabb tőleg függ hogy videled, én piros ruzst is hasznalok ami merész szín és mégis dicserik rajtam ;)
2020. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!