Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mire jó a micellás víz, ha...

Mire jó a micellás víz, ha egyébként nem sminkelek?

Figyelt kérdés

Van egy üveg micellás vizem az Yves Rocher-től, néha a spirálozom a szempillámat, olyankor azzal mosom le, de 3-4 húzás után már eléggé marja a szemem alatt a bőrt.

Jó másra is?


2018. nov. 20. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Bőrtisztításon kívül nem hinném hogy másra is jó :/
2018. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Én reggel azzal szoktam áttörölni az arcom. Tisztábbnak érzem a bőröm tőle, mintha csak vízzel mosnám meg és gyorsabb, mintha arclemosó géllel mosnék arcot. Ezen kívül nagyon nem tudsz vele mit csinálni.
2018. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy ezt tényleg nem kell leöblíteni? Én is most vettem egy ilyet, még nem próbáltam ki, de én szerintem nem merem majd az arcomon hagyni leöblítés nélkül. Ti hogy csináljátok?
2018. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
ELVILEG nem kell leöblíteni, de pl a Helia D-s micellás arclemosó olyan "filmréteget" hagy az arcon, én azt le szoktam öblíteni. Másik márkát is próbáltam már, az pl nem hagyott ilyen fura ragacsos réteget, azt nem öblítettem le külön. Szóval szerintem ahogy érzed.
2018. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
95%
Arctisztításra jó, a mindennapi zsírt, szennyeződést leszedi akkor is ha nem sminkelsz. Lemosni én lemosom utána az arcom, bár elvileg nem muszáj.
2018. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Reggel csak micellás vizet használok tisztításra.

Nem mosom le, mert pont azért használom, mert a víz nagyon szárít.

2018. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Elméletileg nem kéne lemosni, de már én is kifogtam ragadós lemosókat. A DM saját márkás micellás vizét (talán Balea) mindig lemostam, mert olyan fura réteget képzett az arcomon. Most a L'Oréal kombinált bőrre való vizét használom és ezt tényleg nem kell lemosni.
2018. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Mélyen tisztítja és összehúzza a pórusokat, és a szappan-víz kombóval ellentétben nem szárítja a bőrt. Erre való, nem sminklemosásra. Sminklemosásra a sminklemosó való.
2018. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Kb mindenki rosszul tudja.

Honnan van ez, hogy "elvileg nem kell" lemosni?


Ajánlott lemosni, és nagyon nem azt kéne szentírásnak tekinteni, amit egy kamu kereskedelmi márka hirdet a még nagyobb profit érdekében.

De tizen- és huszonévesen az ember még nem tud különbséget tenni gagyi és minőségi között.

Én is azt hittem kb 20 éven át, hogy ha a drogériában a drágább krémet veszem meg, akkor mindent megtettem és jó vagyok. Ma már nem venném meg az ilyen gagyi dolgokat, mint garnier meg loreal és társaik. Ma már ez a gagyi nekem.


Aki meg úgy gondolja, hogy a víz szárít, az sürgősen üljön be egy biológia órára, általánosba elég lesz.


Utolsó bekezdés:


[link]

2019. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

És belinkel gagyi oldalakat, mint a skinsmart. Angolul nézz utána, cicuka. Már nem vagyok 20-on éves, de akkor sem voltam olyan gagyi, mint te. Már akkor Bioderma micellás vizet használtam, mikor nemhogy beuaty vloggerek nem léteztek, magazinokban sem írtak róla.


Tessék angolul utánaolvasni, úgy több és jobb source van. Ne azt csináld gagyi módon, hogy eldöntöd, melyik cunci nyilatkozza épp az igazságot, és az alapján pofázol oda másoknak.

2019. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!