Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik sminklemosó...

Szerintetek melyik sminklemosót vegyem meg? (többi lent). 1. Garnier Skin Naturals 3in1 kétfázisú micellás víz VAGY 2. Garnier Skin Naturals 3in1 micellás víz kombinált és érzékeny bőrre

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Nektek melyik vált be jobban? Mind a kettőről sok jó véleményt hallottam. Vagy ha nem ezt, akkor ti milyen sminklemosót használjátok?



2018. ápr. 21. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a másodikat, ha mindennapokra akarod. Az olajos inkább erős sminkre jó. Én egyszer használtam egy hétig és kipattogtam tőle. A másoknak ilyen hatása nem volt.
2018. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Egy üres körömlakk lemosós flakonban 1/4 olaj (napraforgó, olíva, édes mandula...stb) 3/4 víz (+ lehet keverni pl levendula vagy rózsavízzel ha jó illatút akarsz).

Nekem ennél bonyolultabb nem kell.


Utazás közben pedig csak vattakorongot viszek, meg egy tubus olajat. A nedves vattára pár csepp olajat teszek és ezzel mosom le az arcom. Tökéletesen működik.


Ha már arclemosót kéne használni (bolti), akkor is inkább arclemosó tejet használnék.


Micellás vízbe annyi cuccot raknak, hogy jóérzéssel nem tudnám az arcomra kenni. Ha érzékeny a bőröd akkor meg nem is ajánlott.

2018. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a gyors választ!<3
2018. ápr. 21. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Arra figyelj, hogy a Garnier telenyomja alkohollal a micellás vizeit. Nem kenném az arcomra.
2018. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A másodikat ajánlanám.
2018. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!