Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Milyen sminktermékeket...

Nők! Milyen sminktermékeket használtok?

Figyelt kérdés

Én szemöldökömre és szempillámra szempillaspirált, valamint piros rúzst vagy éppen rózsaszín szájfényt. Ünnepekkor vagy ha néha olyan kedvem van, akkor szürke szemhéjpúdert.


Ti milyen termékeket használtok?



2018. nov. 27. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Hétköznapi sminkem: primer, alapozó, korrektor, púder, szemöldök ceruza, szemhélytus, szempillaspirál, bronzosító, highlitter, folyékony rúzs


Különleges alkalomra : primer, alapozó, korrektor, púder, szemöldök ceruza, enyhe kontúr, szemhély alap, szemhélypuder, tus, szempillaspirál, esetleg mű szempilla, szemceruza, bronzer, highlitter, rúzs, esetleg fixalo sprej


Mielőtt jönnének a tamadasok, hogy ez sok. Sminkes vagyok, ebből élek, az arcomon kreatívkodom!

2018. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Én is sminkes vagyok, ráadásul külföldön, de le tudom írni, hogy szemhéJpúder!!!
2018. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Bocsánat, nem tudtam, hogy a válaszhoz kritérium a helyesírás :)
2018. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
86%

Highlitter :D :D kezeket fel akinek a macskaalom jutott eszébe :D


Amúgy bb krém, átlátszó púder, szemceruza, spirál, sötét rúzs.

2018. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az, a spréj-t meg még nem is írtam. Tehát jegyezd meg: szemhéj, highlighter, spray
2018. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Alapozó, korrektor, fixáló púder, pirosító, highlighter, szemöldök por/ceruza, átlátszó szemöldökfixáló zselé, szemhéjalap, többféle szemhéjpúder, szempillaspirál, ajakkontúr ceruza, rúzs.
2018. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Korrektor (csak szem alá), alapozó, pír, szemöldök igazítás, spirál, rúzs
2018. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Szemhejalapozo, szemhejpuder (lila, voros, narancs, szurke, matt vagy csillamos verzioban, tobbnyire feketevel kombinalva), fekete szemhejtus es spiral, esetleg szemceruza. Matt ruzsok (ude arnyalatok, piros, bordo, lila, fekete, a szemsmink szinetol es hangsulyossagatol fuggoen).

Alapozot es pudert nem hasznalok, szerencsere aranylag tiszta a borom, de ha ugy erzem hogy kell, akkor pici korrekrtor.

2018. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alapozó, ha kell, korrektor, szemhéjpúder, szempillaspirál, púder. Alkalmakra rúzs, hétköznap csak (színezett) ajakápoló.
2018. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidratáló, primer, alapozó, korrektor, zselés tus vagy szemceruza, szemfesték, szempillaspirál, púder, rúzs vagy szájfény, bronzosító, pirosító, highlighter.


Ha csak itthon vagyok egész nap és a férjemen meg a gyerekeken kívül nem lát senki nekem a hidratáló-alapozó-korrektor-púder és a szempillaspirál és a szájfény nekem még akkor is alap. A pisi a kávé és a cigi után az első dolgom reggel :) Ha meg megyek valahova akkor a fenti a rutinom. Én amúgy műkörmös vagyok és fodrászhoz is elég sokat járok úgy tűnik ez szakmai ártalom :) :)

2018. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!