Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapjaraton ti miket hasznalto...

Alapjaraton ti miket hasznaltok a sminkeleshez? Milyen markaju sminktermekeket? Hol tudok venni sminkecset keszletet?

Figyelt kérdés

#termék #smink #ecsetkeszlet #randomsmink
2017. febr. 11. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Coastal scents ecseteim vannak, meg több palettám is van tőlük.

Tusból, spirálból, alapozóból, ceruzából, stb. mindenféle márkát használok, ami az évek során legjobban bevált.

Javaslom a Makeup plaza nevű weboldalt.

2017. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, a mekeuplaza.com-on tudsz a legnagyobb ecsetkinalatbol valogatni, viszont a pinkpanda.hu-n megjelentek az ujfajta ovalis ecsetek, amelybol egyes darabok sokkal hasznosabbak, mint a sima ecsetek. Rossmannban, dm-ben es mullerben is tudsz sminkeket venni, ezek kozott inkabb talalsz olyanakat, amik napi hasznalatra valok, mint az elobb emlitett weboldalakon. De persze sok minden fugg attol, h milyen a bortipusod, borfelszined, arcformad, borszined, szemformad, szempillad hossza, szemoldok formad, szajformad, rancaid elhelyezkedese, stb.


Sok-sok minden befolyasolja azt, h milyen smink allhat neked jol.

2017. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én aliexpresszpről és ebayről rendeltem ecsetkészleteket, elég jó árban vannak és nagy a választék. Meg pár essences esetem van rossmannból.

Catrice primerem és púderom van és Rimmel alapozóm. Essence szemfestékalapot használok, szemfestékből sokféle van a többség DMből meg Rossmannból meg 1-2 drágább amiket a márkák hivatalos oldaláról rendeltem, de azokat csak alkalmakra használom, mindennapokra megfelelő a drogériás. Tust használok még (most Essencest) meg szempillaspirált (Too Faced). Szájra csak ajakápolót, mindenféle drogériást. Meg a szemöldökport használok (Essence).

2017. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sigma ecseteket használok, bár most Karácsonyra kaptam párat a MAC-ből is.

Nagyon sok sminktermékem van, drogériás márkákat már nem igazán használok, teljesen áttértem az utóbbi években a high end márkákra.

A legtöbb termékem talán a MAC-től, a Chaneltől és az Estée Laudertől van, de mostanában próbálgatom a Kylie Cosmetics-et is.

Hétköznapra használok primert, alapozót, korrektort, púdert és rúzst/szájfényt. Ha pedig valamilyen alkalom, vagy buli van, akkor teljes sminket csinálok, ehhez már kell egy kis idő és gyakorlás is.

2017. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!