Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudjam, hogy milyen...

Honnan tudjam, hogy milyen árnyalatú rúzs áll jól nekem?

Figyelt kérdés

Szóval oké, hogy vannak teszterek a drogériákban, meg tudok nézni neten is cikket. De pl ha azt írja egy cikk, hogy a bőrszínemhez a burgundi állna jól, akkor elmegyek a boltba és végigpróbálgatom a színeket? De basszus ez így olyan undi, hogy azokat a tesztereket bárki magára keni meg ilyenek.

Ti hogy próbáljátok ki a rúzst, hogy illene-e hozzátok? Vagy megveszitek és vagy jó tényleg vagy nem? Van valami tippetek esetleg?



2018. dec. 6. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
erre en is kivancsi vagyok :)
2018. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Hát én anno rendeltem egy bazi nagy mintakészletet tök olcsón ebayről és végigpróbálgattam. A tesztereket is használom de a kezemre csak.
2018. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A kezedre kend a tesztert, ne a szádra! Úgy szokta az okosabb réteg!
2018. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

HIába keni a kezére a tesztert az "okosabb" réteg,nem sokra megy vele,mert a rúzst nem a kezedre fogod kenni,hanem az ajkadra,és ott teljesen más színű a bőröd.

Kipróbálhatod kézen,hogy milyen a színe,de az ajkadon nem ugyanúgy fog mutatni. Azt hogy milyen szín az amit rákentél a kezedre,azt meg már csak felismered! Ha nem vagy benne biztos vigyél otthonról valami viszonyítási mintát vagy valami.

Azt hogy milyen színű rúzsok állnak jól,azt már azelőtt kell eldöntened hogy bemész az üzletbe,hogy ott már tudd mit keresel.

Fent van minden neten,az évszaktipusokról,hogy kinek mi áll jól,kipróbálod otthon hogy egyébként milyen színek illenek hozzád,hideg vagy meleg,ahhoz mérten döntöd el hogy mit szeretnél vásárolni.

Ha Avon,Oriflame vagy hasonló kozmetikumokról van szó,akkor van lehetőség teszter rendelésére.

Azon kívül,a nagyobb márkáknál rengeteg mindent megtalálsz neten. Én évek óta így vásárlok. Tudnod kell hogy milyen szín,árnyalat érdekel,aztán rákeresel. Rengeteg minta kép van fent a rúzsokról pl hogy különböző színek különböző bőrszínű emberek ajkán hogy fest,vannak "review" videók youtubeon,ahol szintén rengeteg félét kipróbálnak és megnézheted több emberen,hogy milyen a színe.Aztán eldöntöd hogy kell,vagy nem.

2018. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!