Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Host/ hostess munkakörben...

Host/ hostess munkakörben van, ahol tolerálják az extrémebb külsőt, vagy ahol kifejezetten ilyen lányokat keresnek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, van cheek ( az arcom 1-1 oldalán 2 kis pötyi ), septum ( orrsövény ) és köldök piercingem ( meg nyelv is de az úgyse látszik) illetve tágítva volt a fülem, most tervezem újratágítani, és van 2 tetkóm is, tervezek még többet is. Van olyan közvetítő, cég, ahol ez a kinézet nem akadály, esetleg pont ilyen embereket keresnek? ( Fotózáshoz, kóstoltatáshoz, ültetéshez, hasonlók )

2018. dec. 8. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Igen, vannak cégek/munkák ahová direkt előny ez a külső, de sajnos közben a melók nagy részét meg pont ezek miatt veszíted el.


Ha nem titok, mellette legalább fullos csaj vagy?

Ilyesmi: [link]

2018. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Teljesen normálisan nézek ki, ha a fentebb leírtakat nem számítom... Nem vagyok agyonműtetve és nem is tervezem, szerintem az nem szép.


[URL= [link]

2018. dec. 8. 17:32
 3/8 A kérdező kommentje:

[URL= [link]


Az előző rossz, hátha így most jó.

2018. dec. 8. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:

404 Not found... Fantasztikus, pedig kíváncsi lettem volna rád? A második link is rossz lett.



Amúgy 22/nő

2018. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja lemaradt: Szerintem van egy pár olyan hostesseket foglalkoztató hely, ahol ez a kinézet előny, sőt! Van olyan munkahely is, ahol ez a fontos, szinte már követelmény.
2018. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, sok helyen simán elfogadják. Ma példának okáért egy szexi lányka volt az auchanban és valami italt kóstoltatott-promózott. Sok tetoválása volt és több piercingje, mint neked. Illetek is hozzá.

Fotózás... oda amúgy is nehéz bejutni, de már sok modell van, aki tetovált, vagy piercingeket visel. Szóval próbálkozni kell és nem feladni. Persze sok helyre nem fognak alkalmazni, de ahova igen, azt becsüld meg.

2018. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

22/N nek... A képfeltöltés.hu ról valamiért nem engedte. Ha más nem, itt az askom.


[link]


Egyébként mindenkinek köszi a válaszokat, jó tudni hogy van ahol nem akadály. :)

2018. dec. 12. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. dec. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!