Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Arany és ezüst együtt?

Arany és ezüst együtt?

Figyelt kérdés
Többnyire aranyat hordok, ha ezüst van rajtam az nem közvetlen az arany mellett van. Nagy gond az ha pl az övcsatom ezüstszínű, míg a fülbevalóm arany. Nem érzem én igénytelennek a hatást, és amúgyis én sem kedvelem az ízléstelenséget.de ti mit gondoltok?

2018. dec. 14. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezt bárki figyelné. Talán szembetűnőbb lenne, ha pl. a füledben hordanál aranyat és ezüstöt is egyszerre, de így, hogy az övcsat-fülbevalóról van szó, szerintem így teljesen oké.
2018. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En mindig figyelek ra hogy csak arany vagy csak ezust legyen rajtam. Szerintem ezzel szinte mindenki igy van, tobb szepsegiparban dolgozo szemelytol is hallottam mar hogy ne keverjuk. De ugyanakkor ha teged nem annyira erdekel, jol erzed igy magad vedd fel egyutt
2018. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem ízléstelen kifejezetten, meg lehet sokaknak hirtelen fel sem tűnik, de az ördög a részletekben rejlik.

Arany ékszerhez ha viselsz órát, annak is aranyozottnak kell lennie a számlap keretének és az övcsatnak is. Így van ez az ezüstnél is, rosegoldnál is. Szövetet, színeket és mintát lehet és néha kell is keverni, de a fémeket nem.

Sokkal sikkesebbnek és ízlésesebbnek tartanak tőle az emberek, hidd el.

2018. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeségy hogy egyformának kell lennie. Keverheted nyugodtan, csak ügyesen csinált, és jól fogsz kinézni.
2018. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt, nekem van egy ezüst ami arany betétes karkötő és gyönyörű szép!
2018. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!