Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a paletta limitált kiadás...

Ez a paletta limitált kiadás volt?

Figyelt kérdés

Nemrég bukkantam rá Krémmánián erre az essence palettára, és nagyon megtetszett, csak attól félek hogy már nem lehet kapni:

[link]



2019. jan. 2. 00:33
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Valószínű limitált, felénk nem kapni ilyet.
2019. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Limitált, de én pl. még nem is láttam üzletben (mondjuk vidéken élek, itt néhány dm és rossmann van csak és gyakran le vannak maradva 1-2 kollekcióval). :D Nagyon össze-vissza pakolják ki a termékeket, de elméletileg ez még nem lett itthon kiárusítva úgyhogy ha szerencséd van találhatsz belőle még valamerre.
2019. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mom Park Müllerben nézd meg, ott tuti van.

Nem tudom, miért, elf-et is csak ott kapni.

2019. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ugen
2019. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kedves 3-as, sajnos vidéki vagyok úgyhogy nem hiszem hogy eljutok arra, de köszönöm az infót :)

2019. jan. 2. 01:41
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Keress ra Rossmann webshopban. Vagy ebayen, en neha onnan veszek mar kifutott, nem kaphato essence, catrice cuccokat, amik a kedvenceim voltak mig arultak. Nemetorszagban csomo online drogerianal vannak meg keszleten tokuj bo tatlan cuccok az ilyenekbol.
2019. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Mindenképpen megnézem, köszönöm :)

2019. jan. 2. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az essence santa paletta van meg ami szintén limitált es csak télen kapható mert karácsony jellegű és kb akkor csaptam le rá ahoz képest hogy essence nem a legolcsobb paletta de megerte a szép szinek miatt, szoval tuti ez is az.
2020. szept. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!