Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az egyik szemem pillait kb 2...

Az egyik szemem pillait kb 2 huzassal gyonyorure kifestem a masikon meg teljesen mashogy allnak a pillak es rovidebbek is. Miert?

Figyelt kérdés
A bal szemem pillai szepek meg hosszuak, pikk pakk kitudom festeni, de a jobbal mindig szenvedek...inkabb egyenesebbek a pillak, es rovidebbek is, nagyon szenvedes kifesteni igy inkabb ki se festem egyaltalan. Regen teljesen oke volt, sot ritkan is festem foleg ezert. Mivel nagyon vilagos szinuek, igy olyan mintha nem is lenne, ezert hasznalnek szempillaspiralt de igy inkabb nem... :(
2019. jan. 3. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálam is, de nekem eleve a bal szememen dupla annyi szempillám van (két soron, míg a jobbon csak egy), így nálam is feltűnő a különbség, beletelik némi ügyeskedésbe, míg ki tudom úgy festeni, hogy ne hasson kevésnek a jobb.

Illetve nemrég elkezdtem használni:

[link]


Nekem segített akkor is, mikor töredeztek a pilláim régebben.

2019. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a ricinus olajat, gyógyszertárban beszerezhető, olcsó és csodákra képes. Füll tisztító pálcika segítségével éjszakára ovatosan kend be vele a pilláidat, reggel langyos vizes vata koronggal töröld le. Ha ezt használod, nőni illetve sűrűsödni is fognak a pilláid, az enyémekkel is csodát tett, annó pár éve :)
2019. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!