Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek igényes, ápolt...

Hogy lehetek igényes, ápolt külsejü, mégis természetes? nektek mi az a dolog ami miatt taszitónak, hanyagnak tünik a másik ember?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami nálam ilyen:

-rendezetlen haj (attól pl., akár felszínes, akár nem, agybajt tudok kapni, amikor meglátok egy lányt - ritkábban fiút -, aki a sprőd, száraz haját hagyja lógni a vakvilágba anélkül, hogy legalább frizurára lenne vágva... de ugyanilyen borzalom nekem a csupa kóc haj, a láthatóan igénytelenségből lenőtt haj, a zsíros és csapzott kiengedett haj)

-ápolatlan arcszőrzet

-gennyes pattanások sorozata az arcon (tudom, hogy vannak pattanásosabb arcú emberek, de az sztem igenis igénytelenség, ha vkinek az arcán 30 sárgálló gennyes pattanás van, mert ha otthon vagy bőrgyógyásznál rendszeresen kezelné, akkor nem lenne ennyi... vagy akkor legalább nyomná ki azt, aminek a tetején ott csücsül a genny)

-rosszul felvitt smink

-gombás köröm

-szájszag, testszag (engem az enyhe izzadtságszag nem zavar, de van az a szúrós, savanyú test- és szájszag, ami már igénytelenségből fakad, vagy ha szervi bajok miatt, akkor már el kellett volna rég menni orvoshoz... volt olyan alkalom, hogy oldalra kellett dőlnöm a színházban, mert olyan penetráns szájszaga volt a mellettem ülő pasasnak, hogy majdnem hánytam... és nem is kajaszag volt, hanem kifejezetten az, amikor az ember két hete nem mosott fogat, kb.)

-koszos, agyonnyűtt, agyonhordott, a testalkathoz nem illő ruhák

-rossz testtartás

-körömlakk 3-4 napi lepattogzással (főleg sötét és élénk színeknél)

2015. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

ami fel szokott tűnni és visszataszít és eszembe jut így hirtelen-

1.elhízott egészségtelen test,hozzá feszülős ruhák amik mégjobban kihangsúlyozzák az egészségtelen állapotot.

2.a másik a méretben nem passzoló lógós ruhák.

de a lényeg,hogy egy jó formájú,megfelelő formás izomzattal és kevés zsírral rendelkező lányon a szabadidő ruha is jól fog állni és tetszetős lesz benne,tehát az igényes küllemhez a legfontosabb az étrend és a rendszeres edzés.

2015. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az igénytelen, nem kozmetikusnál csinált vagy hosszú macskakarom műkörmök kiakasztanak.

Én mondjuk elég sokszor vagyok festékes, szénporos a kezeimen vagy a ruhámon, néha az arcomon:D, az emberek néha ezt is igénytelenségnek veszik.

2015. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!