Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kezdjek a szemöldökömmel,...

Mit kezdjek a szemöldökömmel, hogy ne egyenesedjen ki?

Figyelt kérdés

Reggel, amikor készülődöm, gyönyörű íves szemöldököm van, látszik a szemhéjam, amit szépre kifestek.

Késő délutánra viszont kiegyenesedik a szemöldököm, és akármilyen furán hangzik, lehúzódik a szemhéjam felett a bőr, és semmi nem látszik a szemhéjamból. Az egész sminkem "eldeformálódik".

Ha nem sminkelem ki magam, akkor is látszik a hatalmas különbség délelőtt-délután között. Már teljesen kivagyok. Az egész tekintetem megváltozik.

23 éves lány vagyok, és nem tudom, hogy ezzel mit kezdhetnék.

Próbálok képet linkelni:

délelőtt ilyesmi: [link]


délután meg ilyen: [link] plusz a szemöldököm kiegyenesedik.


Borzaszóan zavar. Nem lehet így se szép sminket csinálni, se semmit. Ezt már a pasim és észrevette, hogy estére lekonyul a szemem vége, mindig azt mondja, hogy szomorú tekintetem lesz. Az tény, hogy elég sok gondom van, de nem hiszem, hogy az ülne ki az arcomra.

Műtétre meg ilyenre nincs pénzem jelenleg, de ötleteket, tanácsokat szívesen várok.


2019. jan. 9. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szemöldökre való gél esetleg? Az segít fixálni/helyen tartani.
2019. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!