Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csinaljak a szemöldökömmel?

Mit csinaljak a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés
Sajnos elég ritka és vékony a szemöldököm, ezért essence szemöldökceruzával korrigálom. Barna a hajam,de szőkét használok mert a barna túl sötét. Van,hogy nagyon szépen megtudom csinálni,de sokszor,például most a barna helyett zöldes-szürkés-kékes lesz a szemöldököm a barna helyett és nem tudom miért. Van hogy nem is akar fogni a ceruza ugyanott ahol 2 napja még teljesen jól fogott. Eszembe jutott,hogy talán zsíros a hegye,de egy másik ugyanolyan ceruza sem működött. Ráadásul mintha a szemöldököm maga is mintha egy kicsit szürkés lenne. Közrejátszhat az,hogy ollóval vágtam belőle és durva lett a tapintása? Segitsetek kérlek, mit csinaljak?

2015. szept. 26. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem szerettem a ceruzát,pontosan azért,amiket írsz,illetve szerintem nagyon természetellenes.Én csak az alsó,felső vonalát rajzolom meg,utána ecsettel elsatírozom,majd szemöldökporral kitöltöm.Sokkal természetesebb,én is szőke vagyok,sokáig tartott,mire eltaláltam azt a halványbarna árnyalatot,aminek nincs vöröses tónusa,hanem inkább szürkésebb.De már egy ideje ABH DipBrow Pomade-ot használok.
2015. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ritka a szemöldököd akkor ne szedd vékonyra,a túl vékony amúgy sem áll jól szinte senkinek.Most sokan biztos könnyebbik megoldást tanácsolnák,hogy tetováltass de szerintem a természetes sokkal szebb.

Én a helyedben megnöveszteném és kicsit vastagabbra hagynám.Drogériákban lehet kapni szemöldökfestéket,barnát ajánlanám.Ne hagyd rajta sokáig mert akkor úgy jársz,mint a hajszínezőkkel,hogy sokkal sötétebb lesz bár a szemöldökfesték hamarabb lekopik.Emellett ápold is,használj ricinusolajat amitől jobban nő és megerősödik. Ha kicsit összevissza áll akkor szemöldök kefe ill. ha szüksékséges szemöldökzselével formázhatod.

2015. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Youtubeon talalsz DIY videokat szemoldok noveszto szerumokrol, erdemes kiprobalni
2015. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt, amit az előző írt; kipróbálhatod a ricinusolajat, argánolajjal keverve, de rengeteg ilyen növesztőszérum-opció van. Másrészt ha elmész kozmetikushoz és megkéred, hogy fesse be, sokkal szebb erededményt ér el mint egy ceruza.:)
2015. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!