Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Festettetek már szempillát...

Festettetek már szempillát (nem szemöldököt! ) hajfestékkel? Nem csípi nagyon? Bevált?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam meg, hogy a Rossmann kihozott egy szemöldök és szempilla-festő csomagot, eddig ez meg sem fordult a fejemben.

Csak szempillaspirált használok, mert a pilláim vége világos, és a fekete nagyon látványos rajta.

De sokszor még ehhez is lusta vagyok, szóval tök jó lenne, ha ez így megoldható lenne.

Enbnek az Isana csomagnak még nem találtam árát, de nagyon új lehet, mert még egy vélemény sincs róla a Krémmánián, magát a terméket is most januárban töltötték fel.

Van viszont egy Swiss-o-par csomag, ami 2000 Ft, igaz több alkalomra elegendő, de ez akkor is nagyon drága.

Szóval ma vettem egy fekete hajfestéket, csak az ammóniától tartok, nem akarok bajt.

De a swiss-nél is azt írják, hogy a hidrogénperoxidot bele kell csepegtetni, szóval akkor az is csíp-mar.

Ezért érdeklődöm, csinálja-e magának otthon valaki a hajfestékes változatot, és hogy megy.


2019. jan. 21. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,csak kozmetikusnál festettem,de a helyedben nem kísérleteznék ezzel
2019. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A hajfestékekre rá van írva, hogy tilos szemöldököt festeni vele. A szempilla még ennél is rosszabb ötlet. Nehogy kipróbáld, mert megvakít, főleg, ha ammóniás!
2019. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

TILOS!!Meg is vakulhatsz

Sok fajta szemöldök-szempilla festék létezik, az is képes nagyon csípni, okozhat irritációt

2019. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen.

Meg ne próbàld! Még a szempilla festéket se bírja sok ember szeme,nem hogy egy hajfestéket.

Inkább csináltasd meg kozmetikussal! Ne kísérletezz vele.

Magamnak nem csinàlnàm. Nem is tudnàm megcsinàlni csukott szemmel.

2019. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nincs időm kozmetikushoz menni, és drágának is találom.

Szempillaspirált sem csukott szemmel kenem fel, úgy nem látnám, mit csinálok.

2019. jan. 21. 20:11
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Akkor inkább megvakítod magad? Végülis, akkor már nem fog zavarni a szempillád. A pénzt sajnálod, de a látásodat nem. Grat.
2019. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szempillára való festéknél lekell csukni a szemet, lefesteni és lecsukva tartani. Youtuben legalább egy videót nézz meg hogy csinálják.

Festettem magamnak, baromi nehéz, fárasztó lecsukva tartani az egyiket ráadásul ha belemegy a szemedbe nagyon csíp.

Ez a nincs időm kozmetikushoz menni. Ugyanannyi ideig tart, sőt talán kevesebb mintha otthon sz.roznál magaddal. Semmivel nem drágább és megsem vakulsz.

2019. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ugyanezt mondják a fodrászok a hajfestésre, ne kísérletezz otthon, mert nem lesz jó, nem véletlenül egy külön szakma, stb.

De fodrászt még nem láttam, aki allergiatesztet csinált volna festés előtt.


Megnézek videókat, ez jó ötlet.

Vigyázok magamra, nem célom megvakulni, szóval értelme nem volt a gratuláló fellengzős kommentnek.

Egy sima kérdést írtam ki, tán csak szabad, nem?


Nem csak az az idő számít, amíg a festék a szemeden van. Aki nincs a helyzetemben, az nem érti meg.

Lehet nagy a szája a kötekedőknek, nem érdekel.

Nagyon rosszul megközelíthető kis faluban lakom, ahová szörnyű a közlekedés. 4ig dolgozom, 5kor eljön az utolsó olyan busz, ami megközelíti a lakott részt. Az után is haza lehet jutni, csak sokat kell sétálni a fagyott hóban, hidegben, csomagokkal, mert ugye kaja se ártana... A munkahelyem közelében meg nincs értelmes kozmetikus, szóval nem negyed órát kell rászánni, hanem az oda-visszautat is. Könnyű a lakótelepen, elhiszem, meg kritizálni és beszólogatni a legkönnyebb, ez tény.

2019. jan. 22. 10:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Meg fogsz vakulni, ne tedd!

Ha annyira magadnak akarod festeni, akkor szempilla festéket vegyél, de hajfestékkel NE próbálkozz. Ismerek olyat, aki fél szemére megvakult, mert kipróbálta hajfestékkel..

2019. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Az isten szerelmére... mondjuk hogy ne csináld, mert megvakulhatsz. De te már csak azért is. Akkor minek kérdezel?

Én sem lakótelepen lakom hanem kis faluban sz..r tömegközlekedéssel. De amit akar az ember, megtud oldani.

Akkor ne menj kozmetikushoz, hanem vegyél normális, szempillára való festéket. De ha az is drága, akkor nyugodtan fesd le hajfestékkel hátha megvakulsz. Utána ahogy írták előttem, nem kell aggódnod hogy néz ki a szempillád...

2019. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!