Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt festettétek a...

Szoptatás alatt festettétek a hajatokat, és ha igen melyik hajfestékkel?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiunk, és már egyre több ősz hajszálam van. :( És erősen gondolkozom a hajfestésen, csak hát szoptatok és félek hogy a festék belélegzése vagy annak felszívódása nem árt-e.
2011. okt. 19. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mind két terhességem és szoptatások alatt fodrászhoz jártam/ok hogy mivel festette/festi nem tudom, hamvas szőke vagyok (több mint 15 éve)
2011. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉN is szoptatok, 4 és fél hós a babám. Magamnak festem, és ma például valami Palette festéket kentem a fejemre.
2011. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt is festettem(jól szellőző helyiségben) és most is festem (2 hónapos babám szoptatom).
2011. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és Londát használok.
2011. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is feste terhesség és szopi alatt is a hajam!Most éppmind a kettőben benne vagyok, és így is festem a hajam, vagy sötét barna vagy fekete vagyok!Bármilyennel!

2011. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt is festettem, meg most szoptatás alatt is. Garnier 100%-al festem.
2011. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Loreal casting creme gloss, ez a drágább kategóriából való, de tulajdonképpen bármivel festheted ami ammónia-mentes, az a kulcsszó.
2011. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!