Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Avonos...

Mi a véleményetek az Avonos parfümökről? Csak szerintem készülnek egy kaptafára?

Figyelt kérdés
Az összes női illat szinte ugyan az, a férfi parfümökről nem is beszélve...vagy lehet csak én érzem rosszul?

2014. okt. 19. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én csak a 4-5 évi parfümökről tudok nyilatkozni, mert osztálytársaim akkor foglalkoztak értékesítéssel és szerintem kifejezetten büdösek. Anno vettem pár AVON-os sminket, de egyik sem volt minőségi...
2014. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ahogy néztem a legtöbb parfüm 3féle illatanyagot tartalmaz ami nevetségesen kevés, és a legtöbb ugyan az, pl szantálfa.
2014. okt. 19. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Ennyire azért nem merültem bele, van termék minta. ár-érték arányban nagyon gáz. Ha ingyen lenn se kellene. Minden avon-os termékkel így vagyok, de ez az én véleményem. Nekem fontos a minőség. :)
2014. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
39%
Évek óta Avon gránátalmás testpermetet használok. Szerintem az egyik legjobb illat.
2014. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Timi179 ***** válasza:
50%

9 éve értékesítem az avon termékeit és csak jó tapasztalatom van! Az pedig nem igaz, hogy csak 3 összetevőből áll 1-1 illat, de az igen, hogy vannak ugyanolyan jegyek illatonként!

Több kategória létezik, akár az árat, akár a tartósságot tekintve, nagyjából 5 parfümöt használok egyszerre és mindegyikkel elégedett vagyok, ahogy a vevőim, tanácsadónőim és koordinátoraim is!

Én csak ajánlani tudom és ami nagyon fontos, hogy nálunk 100% a visszavásárlási garancia, szóval veszítenivalód nincs!!!

2014. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért lehet találni jókat. Az új illatokat mondjuk nem követem, de a régebbi, "klasszikus" avonos illatok egész vállalhatók, annyi pénzért máshol sem kapsz jobbat. Főleg, amikor 1500-2000 forintért hozzád vágják.

Nyilván nincs értelme egy 25 ezres niche illathoz hasonlítgatni. Meg ha azt vesszük, a húdemenő túlárazott dizájnermárkák is elég egysíkúak, majmol mindenki mindenkit. Az avonnal egy kategóriás sztárillatocskák meg pont ugyanolyan kis semmik. Persze az egész választékot nincs értelme felvásárolni - de akinek erre van keret, az inkább vegyen annyiból két drágább kategóriásat. :D Egy-egy fajtánál még talán nem tragédia az egyszerűsége, hétköznapra rohangálni pont elég lehet sokaknak.

A férfi illataik között viszont vannak kifejezetten jók is. Nekem mondhatják, hogy a Fahrenheit A férfi illat, sugárban tudnék tőle hányni. De ha másnak az tetszik, szíve joga, ízlésen nem vitatkozunk. :D

Mondjuk azt is vedd figyelembe, hogy mindenkin máshogy jönnek le az illatok. Ha már Avon, a Little black dress teljesen más anyukámon és rajtam, mintha nem is egy parfüm lenne, pedig ugyanabból az üvegből fújtam. :D De ismerek olyat is, akin minden egyes parfüm szinte ugyanolyan szúrós, szinte férfias szagú lesz. Lehet a te bőröddel épp nem kompatibilis a márka vagy valami. :D

2014. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!