Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elfogadhato e ha egy pasi...

Elfogadhato e ha egy pasi festi a kormeit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 11:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csak maradjunk az apolt kormoknel!

Egyenesen undorito:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ez ok:

[link] ( nem a piercing, hanem a kormei )


[link]

2010. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem nem nem. az már nem is pasi!
2010. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
csak ha Adam Lambert teszi :D na jó, neeem
2010. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

persze.

igaz ez itt felénk nem elfogadott,de szerintem nincs vele semmi baj.

Nem egy olyan srácot tudnék mondani,személyes ismerősök közül is,akik festik a körmüket.

Mellesleg nekem nagyon bejön. :]

16/L

2010. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Eleg egy ertelmuen kirajzolodik... csak egy bibi van, meg pedig, ha annyira visszataszito meg undorito, akkor az miert elfogadhato ha egy rock star vagy hiresseg festi, mennyivel kulonb emberek Ok mint akarki mas? Miert nezheto el dolgok ezeknek az embereknek?


S ha mar kommenteltek akkor legalabb vegyetek a faradtsagot es indokoljatok meg hogy miert, tamasszatok ala az erveitekkel... mert igy nem sok mindne jon ki belole...

2010. júl. 1. 09:20
 16/19 anonim ***** válasza:
ez a kérdés most komoly? uhh .. szerintem egy fiúnak egyátalán nem való .. sem ez sem a hajvasaló sem a pink ruha .. ennyíí!!! akkorsem ha épp vmien stílusa wan .. ameik csajnak meg bejön az meg nem normális!! már boccsh de egy csajnak is megvan a maga divatja és egy palinak is..
2010. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

(Tegnap 11.58-as vagyok.)

Ha pl. egy rockzenész fellép valahol, és feketére van festve a körme, az ugyanúgy a produkció része, mint mikor Madonna extrém ruhákban, extrém sminkkel énekel. Persze nem jó, ha a külsőségeken van a hangsúly a zene helyett, de ők előadóművészek, és ahogy kinéznek, az hozzátartozik a műsorhoz. A színházi színészek (férfiak!) arca is gyakran természetellenesre van festve, a balettről vagy a cirkuszról nem is beszélve... De utcára, hétköznapokra szerintem sem illenek ezek a dolgok. Remélem, így már érthető a válaszom.

2010. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik utcára is úgy néznek ki mint egy rocksztár. Ha a megjelenés többi része is összhangban áll ezzel az imidzsel akkor illik hozzá a köröm is. Viszont ha nem nézel ki "extrémül" akkor bénán néz ki ha fested a körmöd.

Az meg a másik, hogy ha szép kezed van, akkor érdemes kiemelni körömlakkal. Ha formátlanok a körmeid, bőrkeményedéseid vannak, akkor gáz.

Neki szvsz ciki:

[link]

Neki viszont nem:

[link]

[link]



Ha jó pasi az illető akkor sokat dob, viszont ha gáz a srác csak lerontja a helyzetet.

2010. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
NEM :@
2010. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!