Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 30 éves pasi vagyok. Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasi vagyok. Két problémám van, amiért azt hiszem sose találok feleséget.1. Minden álmom Las Vegasban esküdni, csak ketten.2. Nem szeretnék gyereket, és ahogy idősödöm egyre inkább ezt érzem, hogy nem kell. Van olyan, akinek ez elfogadható?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 09:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Az első problémád még nem gond, ha találnál egy hozzádvaló bevállalós nőt, szerintem ez nem lenne gond neki. A másodikra is van gyógyír, sok nő nem akar gyereket. Szóval: neked olyan nő kellene, aki bevállalós, karakán; másrészt vagy karrierista, vagy nem lehet gyereke vagy pedig nem is akar.
2010. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan keress tovább!
2010. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%
Mért akarsz Vegasban esküdni? Hogy könnyű legyen érvényteleníteni?????
2010. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
55%
Ha találnál olyan nőt akit tiszta szívből szeretsz, akkor lehet hogy megváltozna a véleményed a gyermekvállalásról. Volt már olyan nő, akit igazán szerettél?
2010. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan nők, akik nem akarnak gyereket, nyugalom. :)

Az esküvő is megoldható, bár lehet aztán nem ketten.

Ne add fel, tudom könnyű mondani, de akkor is. :)

2010. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem a felhajtásos dolgokat,nem is volt soha az az álmom hogy férjhez menjek,de az nekem is szimpi ha csak ketten vagyunk ott az illetővel.Illetve én is valamiért azt érzem hogy nem akarok gyereket.És ebben nem a karrier,illetve más dolog gátol,hanem csak egyszerűen így érzem.29/N
2010. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
41%

azért akar ott esküdni, mert ha jól rémlik, az itt érvénytelen :D



amúgy neked egy problémád van, hülye vagy, még jó, hogy a génjeidet nem akarod tovább örökíteni....házasodni szerelemből és/vagy érdekből szoktak, nem azért, hogy vegasi esküvőt tarthassanak

2010. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
46%
hát, lehet, hogy te azért elég uncsi pasi lennél egy karrierista nőnek...
2010. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
Tessék itt a hölgy akit kerestél!(az előttem író)
2010. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
67%
hát nem tudom...nehéz dolgod lesz.
2010. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!