Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani nekem tartós...

Tudtok mondani nekem tartós női parfümöt, amit nem csak 1 órán keresztül lehet érezni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Chanel-Madamosielle

YSL-Black Opium, Mon Paris

Paco Rabanne-Olympea

2019. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Versace, Chanel, Police,
2019. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ANGEL
2019. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saját magadon minden illatot csak rövid ideig fogsz érezni. Az emberi orr rövid idő alatt "elfárad". Egyébként érdemes a luxus márkák illataiból választani, ha fontos a tartósság. Chanel, YSL, Estée Lauder, Dior, Prada. Ne kapkodd el az illatod kiválasztását. Kérd az eladók segítségét. Vedd figyelembe, hogy egy parfüm egy illatkompozíció. Többféle illatból áll össze. Vannak benne illatok, amiket erőteljesen érzel az elején, és hamar elillannak. Vannak illatok, amiket enyhébben érzel, és tovább megmaradnak. És vannak, amiket egy egész nap után is egész halványan lehet èrezni. Ezért írtam, hogy ne kapkodd el a választást. Érdemes kivárni azt az egy napot, amíg elpárolognak a könnyen elillanó illatok.
2019. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Black Opiumra még egy szavazat!

Isteni

2019. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én bőrömön pl. a Chloé edp extrém tartós. Reggel 8-kor 2 fújást még este 8-kor is intenzíven éreznek rajtam.

Ilyen még: (az én tapasztalataim alapján)

Chanel-Coco Mademoiselle

Dior-Miss Dior edp (2012)

Dior-Pure Poison

Dior-Hypnotic Poison edt

Armani-Sí

J.P.Gaultier-Classique edp

Mugler-Alien

2019. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Carolina Herrera-Good Girl
2019. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számomra a Sospiro parfümök a leghosszabban tartók. pesten a neroliban lehet venni vagy rendelni.
2019. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!