Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Késő elkezdeni gyakorolni?

Sziasztok! Szombaton lesz az iskolámban bál, és arra gondoltam, hogy ne legyek olyan hétköznapi, használnék a sminkem mellé(alapozó, szempillaspirál, szemöldökceruza) szemhéjtust. Több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban:

1. Milyen szemhéjtust érdemes vásárolnom, ami olcsó(mivel nem használok, így nem szeretnék drágát venni), és nem kenődik össze-vissza?

2. Hogyan húzzak normális vonalat(tippek, technikák), illetve mennyi idő mire megtanulok szép vonalat húzni?

3. Egyáltalán érdemes-e használnom a bálra szemhéjtust, vagy felesleges?

Előre is köszönöm!

16L

Keress kérdéseket hasonló témákban: szemhéj, tus, szemhéjtus, smink, bál

febr. 12. 16:39  Privát üzenet  

A válaszok

Nem mindegy, hogy milyen az arcod, főként a szemed. Nem mindenkinek áll jól a tusvonal, az sem mindegy, hogy milyen (mennyire vastag/vékony, meddig húzod el). Keress a szemednek megfelelő sminket,

Pinteresten például sok ilyen van.

Amúgy nem egy nagy ördöngősség kihúzni a szemed.

Mindenkinek más mivel könnyebb. Talán ecset és tégelyes tus. (Mondjuk itt a megfeleő ecsetre is szükseg van) itt egy maybellines tust mondanék, ami nem a legolcsóbb ugyan.

[link]

Ezt használom most.

Anno viszont mikor elkezdtem használni, akkor egy filc szerű tusom volt. Talán essence. Azt kb 1000 ftert kapsz és egész jó minőségű.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 12. 17:29 Privát üzenet
Minden nap használsz alapozót + szempillaspirált + szemöldökceruzát?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 12. 17:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Alapozót és szempillaspirált nem mindig használok, viszont szemöldökceruzát igen.

# 3/4Időpont febr. 12. 19:00 Privát üzenet
Nekem az eccence ecsetes tusa jött be. Technikai videó van egy csomó a YouTube-on, leülsz a tükör elé egy kis sminklemosóval és gyakorlod.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 13. 07:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék elkezdeni az MMA szabályrendszer keretein belül küzdősportokat gyakorolni. Tudnátok ajánlani párat box mellé?
Ha szeretném gyakorolni a katolikus vallást, de annak idején a szüleim meg sem kereszteltek, akkor hogy tudnám elkezdeni a dolgot?
Szeretnék elkezdeni szóló gitározni kinéztem magamnak egy gitárt Cort X1 a neve. Szerintetek jó választás vagy esetleg tudtok nekem ajánlani másfajta gitárt amin elkezdhetném gyakorolni a szólózást?
Milyen basszusgitár fajtán érdemes elkezdeni gyakorolni?
Milyen biológiai feladatgyűjteményeket ajánlotok? Szeretnék emelt szintű érettségit tenni és már most elkezdeni gyakorolni rá.
Nincsen valakinek kedve együtt neten gyakorolni, tanítani, segíteni, elkezdeni és segítséget kérni: angol, német, spanyol?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!