Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Késő elkezdeni gyakorolni?

Késő elkezdeni gyakorolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombaton lesz az iskolámban bál, és arra gondoltam, hogy ne legyek olyan hétköznapi, használnék a sminkem mellé(alapozó, szempillaspirál, szemöldökceruza) szemhéjtust. Több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban:

1. Milyen szemhéjtust érdemes vásárolnom, ami olcsó(mivel nem használok, így nem szeretnék drágát venni), és nem kenődik össze-vissza?

2. Hogyan húzzak normális vonalat(tippek, technikák), illetve mennyi idő mire megtanulok szép vonalat húzni?

3. Egyáltalán érdemes-e használnom a bálra szemhéjtust, vagy felesleges?

Előre is köszönöm!

16L



2019. febr. 12. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen az arcod, főként a szemed. Nem mindenkinek áll jól a tusvonal, az sem mindegy, hogy milyen (mennyire vastag/vékony, meddig húzod el). Keress a szemednek megfelelő sminket,

Pinteresten például sok ilyen van.

Amúgy nem egy nagy ördöngősség kihúzni a szemed.

Mindenkinek más mivel könnyebb. Talán ecset és tégelyes tus. (Mondjuk itt a megfeleő ecsetre is szükseg van) itt egy maybellines tust mondanék, ami nem a legolcsóbb ugyan.

[link]

Ezt használom most.

Anno viszont mikor elkezdtem használni, akkor egy filc szerű tusom volt. Talán essence. Azt kb 1000 ftert kapsz és egész jó minőségű.

2019. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden nap használsz alapozót + szempillaspirált + szemöldökceruzát?
2019. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapozót és szempillaspirált nem mindig használok, viszont szemöldökceruzát igen.
2019. febr. 12. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az eccence ecsetes tusa jött be. Technikai videó van egy csomó a YouTube-on, leülsz a tükör elé egy kis sminklemosóval és gyakorlod.
2019. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!