Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy fiú szempillaspiralt használ, hogy kiemelje a szemét, vonzóbb legyen tőle?

Figyelt kérdés
19/f

2018. nov. 7. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Inkáb ne...
2018. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
+b
2018. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Azt, hogy vagy homoszexuális vagy nem okés vele valami agyilag.
2018. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Az a véleményem, hogy kiemeli a szemét, hogy vonzóbb legyen tőle.

Aki ezen meg fennakad, az gondolkodjon el magán.

2018. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez nem akkora baj

Ettől még nem meleg vagy valami

Meg ha úgy érzi jól magát , akkor nyugodtan

Csak ne vigye túlzásba

2018. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Én azoknak a csoportját erősítem, aki szerint semmi probléma nincs ezzel.

Mindenkinek szabad akarata, hogy úgy nézzen ki, ahogy szeretne, kortó/nemtől/szexuális beállítottságtól függetlenül.

2018. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
85%
Semmi, hadd csinálja.
2018. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Messzirol elkerulnem mint ferfit, bar gondolom amugy sem en lennek a celcsoportja. 16 eves emos korban belefer, de 19 evesen mar gaz.
2018. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Az a helyzet, hogy egyetlen egy élete van minden embernek és hidd el túl rövid ahhoz, hogy azon aggódjunk mások mit gondolnak rólunk. Ha azzal másoknak nem ártasz akkor tedd, amitől jól érzed magad és boldoggá tesz. Biztosan lesznek, akik furán néznek rád emiatt de ez az ő döntésük, a tiéd pedig az, hogy érdekel-e vagy fontosabb dolgokkal foglalkozol?
2018. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%

Azt kerdezte h azert, hogy vonzobb legyen tole. Szoval erdelki h masok mit gondolnak.

Mondjuk en no vagyok es megsem festem a szempillamat, megis vonzonak tartom magam. Szerintem egy ferfi ne fesse, mert nem vonzonak fog tunni tole, hanem mar leirtak, hogy minek. Bar legjobb lenne azt kipuhatoloznia, hogy az altala vonzani kivant embereknek tetszik-e. Ha igen, hajra.

2018. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!