Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A drogériákban nem kell...

A drogériákban nem kell sminkteszternek lennie?

Figyelt kérdés
Tegnap délután bementem az egyik dm-be, hogy szempillaspirált vegyek. Kipróbáltam egyet, hogy lássam megéri-e megvenni, mire odajött hozzám a biztonsági őr, hogy nincs teszter a sminkekből és hogy szóljak a pénztárosnak, hogy kipróbáltam. Ezután amikor fizettem mert megvettem egy másik szempillaspirált, odajött hozzám az őr, hogy azt vettem-e meg amit kipróbáltam. Mondtam hogy nem, és közölte velem, hogy vagy kifizetem azt amit kipróbáltam, vagy jegyzőkönyvet vesz fel amiből rendőrségi ügy lesz. Természetesen inkább kifizettem a rongálás árát és arra lennék kíváncsi hogy ez így törvényes hogy nincs kiírva hogy nincs teszter? Mivel sehol nem bolt látható, hogy nincs és már több ismerősömis járt így, míg más drogériákban ki lehet próbálni.

2019. febr. 13. 18:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szempillaspirálból nem kellene, hanem egyenesen tilos tesztert kitenni, max kefemintát, h lássák, melyik milyen: a vékonyszálú, nagy kefés az dúsít; míg a vastagszálú, kis kefés az csak hosszabbít(többnyire így van...).



De nem gondolod, h ha lenne kint spirálteszter, akk mennyi szembetegség alakulna ki, pl elkaphatnak a h lye fiatal csajok így szemherpeszt meg hasonlókat, de akár meg is vakulhatnának tőle, ha olyan baktérium került rá...



23/nő

2019. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!