Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ínyfék piercing (smiley pc)...

Ínyfék piercing (smiley pc) vélemény?

Figyelt kérdés

Köszi, de nem kell a "ha neked tetszik ne foglalkozz más véleményével; ha mások véleménye alapján döntöd el, hogy akarsz e akkor inkább ne" stb. szöveget.

Csak kérdezem, a véleményetekre vagyok kiváncsi, tesztik vagy sem?


[link]



2019. febr. 21. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem tetszik, nagyon visszataszító
2019. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2019. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Nekem tetszik,nekem is van nehány pcm,de ez az egyik amit nem vállalnék be.

Nagy esélye van,hogy kiszakad,elvégre pici,gyenge a bőr ahova szúrják,plusz eszméletlenül bántja a fogakat. Azért meg nem éri meg,hogy leb.aszkodja a fogzománcom😅

2019. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

17:41 hat okee... azért tettem fel ezt a kérdést, mert láttam, hogy nincs olyan, ami véleményre kíváncsi és legjobb tudomásom szetint egyszer tettem fel a kérdésr, de hát te biztosan jobban tudod, hisz látszik, hogy az értelmiséghez tartozol ;)


Utolsónak: igaz, nagyon macerás, bár sztem ha figyelsz rá nem szakad ki és ha kicseréled a fémet pl.: műanyagra vagy szilikonra nem koptatja a fogzománcot, szóval ha ezek miatt nem szeretnél, sztem gondold át mégegyszer, mert egész jó megoldások vannak, de persze teljesen megértem a véleményed. Köszi az éttelmed választ. :)

2019. febr. 21. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Amit linkeltél, ott az első sorban a 4. és a 6. pl. tök jól néz ki a rúzzsal együtt.

Szóval van amikor jól néz ki, de nekem személy szerint annyira nem jönnek be a szájban levő piercingek.

2019. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2019. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan rossz érzés fog el ha csak rá gondolok!!
2019. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Több piercingem is van, de ez nem tetszik.
2019. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 $$$$$ ***** válasza:
79%

Nekem nagyon tetszik :D . Szerintem nagyon jól áll egy lánynak egy ilyen PC . ( Mert ez inkabb lanyoknak való szerintem) . Egyébként egyszer láttam még csak ilyet élőben. Nem egy gyakori pc. De szerintem nagyon szép😊 .

18/F

2019. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, gagyi.

Ez annyira látszani se látszik, mint bárhol máshol csak ha fülig érő mosollyal vicsorogsz, a nyelv pc se látszik, de arra lehet vibis bocsót venni xD


Arról nem is beszélve, hogy szétcseszi a fogzománcot!


Szeretem a PCket, de van 2-3aminek semmi értelme vagy látványossága sincs.


Jelenleg 2 microdermal lassan elgyógyul. A gerincemen fut végig egy tetoválás s a nyakamnál 2oldalára lövettem őket és terveztem,készítettem egy egyedi ezüst nyakláncot rá, úgy hogy a lánc végei a bogyókra illeszkedik. 😁

2019. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!