Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Két hete van orrkarikám, és...

Két hete van orrkarikám, és elég komolyan belekaptam akaratlanul. Elkezdett vérezni és gennyezni, tudom, hogy ez nem normális, hiába ennyi idős még csak, mi ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A sóoldat kevés, próbálkoztam kamillával és bepanthennel, felvettem a kapcsolatot a szalonnal, de azt mondták folytassam a sóoldatot

2019. febr. 25. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Octenisept spray nekem mindig hasznal
2019. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az octebisept valt be. Nagyon jo kis cucc, nekem szuras utan feldagadt a pc korul, begyulladt es nagyon nagyon fajt de viszonylag hamar levitte. Szerintem eleg ha ezt meg a sooldatot hasznalod felvaltva. Meg lehet praktikusabb lett volna elsore nem karikat rakatni. En sem azt kertem mert feltem hogy belekapnek amilyen szerencses vagyok.

Remelem helyrejon az orrod 😊

2019. febr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2019. febr. 27. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Octeniseptet ajánlanám szintén.
2019. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Köteleztek rá hogy orrkarikával elrontsd a tested? Nem. Ez esetben így jártál kislányom... Legközelebb meggondolod kétszer is hogy hova raksz magadba vasakat
2019. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!