Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » NYX-et vagy MAC-et érdemes...

NYX-et vagy MAC-et érdemes venni először?

Figyelt kérdés
Melyikre érdemes beruházni először? A NYX árban sokkal jobb, de még annó kaptam egy MAC primert és egy rúzst amit nagyon szerettem. Viszont nem tudom, hogy a NYX árban jobb lenne, de van-e olyan jó, mint a MAC? Tapasztalatok?

2019. febr. 26. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket se használtam még, de nagyban függ, hogy mit szeretnél venni. Van amiből jó az olcsóbb is, de van amin nem igazán éri meg spórolni. Összesegeben az ár-érték arányt kell nézni. Kremmanian és YouTubeon is vannak a termékekről vélemények.


Hétköznapra szerintem a nyx bőven elég, ha olyan az alkalom akkor a Mac is belefer. Nem tűnik rossznak a nyx, a vélemények alapján.

2019. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét márkától szoktam vásárolni, a MAC szerintem jobb - legalábbis azokban a termékekben, amiket én próbáltam. Ami a MAC és nem jött be, pedig sokan ódákaz zengenek róla, az az alapozó... Nekem túl "tömények", de sokak szeretik. Illetve szempillaspirált sem vennék tőlük többé, de a többi termékük rendben van.

NYX-től is jók a szemhéjpaletták amúgy, illetve amit még nagyon imádok az a Butter Gloss szájfény szériája és hihetetlenül jó az áruk, ó és igen, ha kedvező áron szeretnél sok-sok színben jó és tartós szájkontúr ceruzát akkor ajánlom [link] - ezeket, igazán csodásak. Szóval érdemes mindkét márknál szétnézni, termékenként változó. :)

2019. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, krémmániám mindenképpen érdems szétnézni a vélemények között, ha még nem tetted, sok vélemény van a 2 márka termékeiről.
2019. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 jó!
2019. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a NYX márkát egyáltalán nem nevezem jó minőségűnek. Mostanában eléggé agyonhypeolják, mert kivonultak a Müller polcairól, és saját, sokkal nagyobb üzleteket nyitottak, de egyik NYX termékemet sem értékelném 5-ös skálán 3-masnál jobbra.

Akkor már inkább a Makeup Revolution, BH Cosmetics, vagy a ColourPop (ez utóbbi itthon nem kapható, csak rendelni lehet) javára voksolok.


Igen, a Mac már egy magasabb kategória. Itt vásároltam meg a számomra legtökéletesebb rúzs árnyalatot, ami telitalálat a hétköznapokra. Ha van 1-2 dolog, amit kinéztél magadnak, akkor ne érd be kevesebbel, mert fantasztikus érzés, amikor a rúzsok tényleg tartós, jól néz ki, és a nap végéig rajtad marad. Alapozóból, vagy egy napi szinten viselt színből jobb a minőségi, a többiből meg tökéletes a drogériás is.

2019. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként szemhéjfestéket néztem még ki, de még anno kaptam egy catrice-t és elég gyenge volt. Nem volt pingmentált, és egy fél nap után már nem látszódott :(

Most kipróbálok egy nyx-et, amit a krémmánián olvastam, hogy (elvileg) jó, de majd a gyakorlatban is kipróbálom.

2019. márc. 14. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!