Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik évszakban, vagy időszak...

Melyik évszakban, vagy időszakban érdemes piercing-et csináltatni?

Figyelt kérdés

A fülembe szeretném, valószínűleg porcba(de lehet hogy csak a fülbevalóm mellé 2.nak). Lehet hogy nyáron nem lenne jó, mert sokat fürdöm, meg megyünk nyaralni, és jó lenne ha már akkor nem sebes. Viszont télen sokszor sapka van rajtam a mi lehet hogy irritálja a sebet.


Nem volt még piercingem, nem tudom mennyire lesz sebes ha porcba szuratom. ha van tapasztalotatotok akkor légyszi írjátok le hogy nektek mennyi ideig nem gyogyult be, és hogy mikor érdemes megcsináltatni.



2019. febr. 5. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sebgyogyulas szempontjabol mindig jobb a nem izzados huvos ido. Ha a sapka miatt aggodsz akkor mondjuk kora tavasz jo idopont lenne ra. Sokat ne varj vele, merf a porc sokaig gyogyul, es teljesen meg nem gyogyult piercinggel a strand nem ajanlott.
2019. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a téli időszak a jó. Az izzadás, nap nem jó neki. Plusz ha fürdeni is akarsz akkor esélyes hogy jobban gyullad. A legjobb az lenne ha mostanában csináltatnád és akkor mire jobb idő lesz már jó lesz.
2019. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Tavasz vagy ősz, amikor se sapka, se izzadás. Én is készülök egy porcpiercingre és a sapkamentes időt várom épp.
2019. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Téli időszakban a legjobb. 5 fül piercingem van a 2 fülbevaló mellett. Ha porcba szeretnéd eleve minimum fél évig gyógyul erre számíts.
2019. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább kora tavasz. Én most szúrattam pár piercinget a fülembe, és az egyik be van gyulladva, és nem tudok rá sapkát húzni, mert nagyon nyomja... Szóval... Az izzadás szempontjából is inkább a kora tavasz lenne a jó.

Persze ha megtudod oldani, hogy ne húzz sapkát (de lehet sapkával is simán okés lesz), akkor a tél a legjobb. :)


Egyébként a fülcimpába levő lyuk nyáron, nyaralás közben még okésabb, de én piercinget nem vállalnék be. :)

2019. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!