Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing szalonban piercingre...

Piercing szalonban piercingre fertőtlenítőt lehet kapni ott a helyben, vagy azt külön meg kell-e venni máshol? És kb mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Patika. Max. 1000 forint.
2019. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Szalonfüggő, nekem ott helyben adtak egy kis cseppentős flakon betadint. Amúgy octenisept a legjobb rá, én a nagyot vettem kb. 1500-ért de sok mindenre használom. Ha szükséges hidrogén-peroxid, az is valami 200 ft a patikában.
2019. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában nem adnak, illetve nem lehet ott helyben venni, de persze vannak kivételek.

Patikában a kicsi kiszerelések drágák! A nagy octenisept (literes) olcsóbb, mint az 50 ml-es (fél deci). Bár sokszor nincs de pár napi rendeléssel lehet venni.

Corsodyl (nyelv ékszer, vagy száj körüli ékszerek belső részére) kapható patikában, de auchan-tesco-ban is.

Lehet egyben kicsit drágának tűnnek, de nagyon sokáig kitartanak és nem csak ékszerápolásra jók.

2019. febr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol én szúrattam, ott lehetett venni. Vettem is, de elég kicsi kiszerelés, plusz szenvedés használni, szóval inkább hagytam a fenébe és inkább Betadinet/Octeniseptet használok. :D
2019. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!