Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ínyfék pc anyaga mi legyen?

Ínyfék pc anyaga mi legyen?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja csináltattam egy ínyfék piercinget és ajánlotta a pircerem, hogy cseréljem ki az orvosi fémet vmi másra, ami nem koptatja a fogamat.

Szilikon nincs, műanyagot se csaláltam csak akrilt.

Eltudnátok mondani, hogy milyen az akril és, hogy ez pontosan mit jelent, mert csak az akril festékre találtam magyarázatot. A tapasztalatokat is szívesen fogadom, vagy esetleg olyan oldalt, ahonnét tudnék rendelni valamelyiket. Patkót használok.



2019. márc. 2. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az akril műanyag, azt inkább ne rakd ínyfékbe.

Itt egy link, itt van szilikon és bioflex/bioplaszt , ami hasonló mint a szilikon, mégis jól befogadja a bőr és nem koptatja a zománcot.

[link]


Bármi segítségre van szükséged, írj.

22/L/piercer

2019. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 $$$$$ ***** válasza:
Hát tapasztalatom nincs vele. De annyiban tudok segíteni hogy az akril egy speciális müanyag. Nagyobb akváriumokat is csinálnak belöle mivel jobb a törés állósága mint az üvegnek. De egyébkent igy tapasztalat nélkül is szerintem jobb mint a vas. Szerintem kevésbé fogja bántani a fogaidat😄 .
2019. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 $$$$$ ***** válasza:
Na akkor tevedtem es megse jo XD . Az elsőre halgass XD
2019. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)


Nem baj, legalább megtanultam, hogy ebből készülhet akvárium is. XD

2019. márc. 3. 16:52
 5/5 $$$$$ ***** válasza:
Hat igen. Annyi hasznom volt😂😂😂.
2019. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!