Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S Ráborítottam egy jó...

S. O. S Ráborítottam egy jó adag körömlakk lemosót a kedvenc nadrágomra ami világos szürke színű lesz valami baja? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is öntöttem már rá, és nem lett semmi baja. Ha nagyon félsz miatta, akkor áztasd be vagy mosd ki belőle.
2011. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen körömlakklemosód van. Ha baromi nagy az aceton tartalma, akkor kifakulhat a nadrágod, viszont annak valószínűleg azonnal meg kellett volna történnie, nem csak órákkal később. Nálunk egy terítő járt így egyszer sajnos. Áztasd be, öblítsd ki, majd mosd ki rendesen. Nem hiszem hogy bármi baja lenne! :)
2011. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát bocsi de énis így jártam egyszer pedig én csak a körömlakklemosós vattát tettem a lábamra, a lila melegítőalsómon azóta is van egy nagy sötétlila folt.. :S
2011. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
enyémre nincsen ráírva hány %os aceton, vagy hogy van ez, de öntöttem én már mindenre. szőnyegre, pólóra, nadrágra, bútorra. semmibe se okozott kárt. ellenben ha még frissen lemosott lakkot ejtek valamire, az kb örökre ott marad.
2011. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!