Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olyan műszempillával amit...

Olyan műszempillával amit kozmetikus rak fel tényleg nem szabad arcot mosni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkalmi (par oraig tartos, egy esemenyre kell) akkor en nem piszkalgatnam, bar ugy tudom van ami mar napokig fent marad, azzal nincs tapasztalatom.

Ha tincses muszempillara gondolsz, amit parhetente tolteni kell, akkor moshatsz vele arcot, de ovatosan kell, ha nem akarod oket kitepni, stresszelni.

Nekem sokaig volt 1D-2D-3D de arcon alszok es sokat szeretek sminkelni, aminel azert zavaro volt, hogy takartak a szemhejam a pillak. Lemosasnal hiaba voltam ovatos, vagy hullottak a pillak vagy maradt fent tus/szemhejpuder.


Most szempillaliftingre jarok, kb 1-2 honapig tartos, olyan mint az 1D muszempilla, ha kispiralozom akkor mar teljesen mu hatasa van :) ezt tudom piszkalgatni, dorzsolni, strandolni stb.


Mindkettonek van elonye es hatranya, a penztarcadtol es eletmododtol fugg, hogy melyik jobb neked, de arcot, szemet mosni mindig lehet es KELL! :)

2019. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyisnem. Sőt, ugyanúgy kell mosni, csak dörzsölni nem szabad.
2019. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ melyikre gondolsz.

A sminkhez szoktak tenni soros vagy tincsest. Az hamar lejön.

A 1,2,3d pillákat csak az első 24 órában nem érheti víu. Utàna nyugodtan érheti. Sőt muszàly is,hogy ne maradjon ott az atmoszférokus szennyeződés.

A lényeg hogy ne olajos dolgokkal mosd ès ne dörzsöld. Ne vatta pamaccsal tisztísd.

2019. márc. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!