Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül általában egy...

Mennyibe kerül általában egy arc tisztítás? Amikor a pattanásokat meg hasonlókat kinyomkodja a kozmetikus? + egyébként 3D műszempillával kapcsolatban tapasztalatokat megoszthattok!

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a tisztító arckezelés függ attól, hogy milyen szalon, hol van (Bp. vidék) stb. Én ahova járok kb. 4500.- (Bp. belváros)

3d szempillát csak olyan szakemberrel csináltass, aki tényleg érti a dolgát, mert ha nem igényesen csinálják meg(1 saját szálra 1 műpilla szépen - nem ragasztó csomók), akkor tincsekben hullik ki a sajátod is :S ha szép munka akkor viszont 1 hónapig gyönyörű :)

2013. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :) nem Pesten lakom, hanem "vidéken" :D szóval remélem akkor nem lesz 5000 ezernél drágább. de honnan tudhatnám, hogy jó a szakember? nekem egy ismerősöm elvileg egy mester kozmetikusnál csináltatta, de mondta, hogy neki nem volt valami szép és hogy igen utána az összes pillája kiesett. én eddig sokszor tincseset rakattam és nekem is sajna tönkre tette némelyik és kihullott a szempillám,vagyis letört, azért gondoltam a 3D-re.
2013. aug. 11. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
csak onnan tudhatod, hogy jó e, ha láttad már a munkáját akár élőben, akár képeken :) ami szép, ott ha felülről nézed nem is látszódnak a ragasztópöttyök és szép egyenletesek a szálak.. nem keszekusza.. szinte mintha tényleg igazi lenne, csak ugye szép naaaagy :P :D én imádom
2013. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!