Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a műkörömről?

Mi a véleményetek a műkörömről?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, volt időszak amikor nekem is volt, imádtam. Viszont hatranya hogy en drágállom. A felrakáskor gyönyörű, aztán amikot nől egy kicsit már töltetni kell fel. Nekem 3 hetente töltötték anno 3 ezerert, ami gondolom mára mar többe kerül. Amikor meg le akartam szedni...na hát az srm egyszerű. Szóval ha van időd, es penzed par hetente visszamenni és feltöltetni, akkor valóban jó dolog. Nekem most 2 gyerek mellett se időm, se plusz pénzem erre.
2019. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem 3500-ert toltik😄
2019. márc. 9. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek, de sajnos (nem sajnos, de na) nekem nagyon gyorsan nő a körmöm és 1 hét alatt már rendesen látszik a lenövés, ami meg szerintem nagyon igénytelen és csúnya:( Hetente meg nem tudom megcsináltatni, sem időben, sem pedig pénzben nem jönne ki jól.

Úgyhogy maradok annál, hogy a saját körmeimet hagyom kicsit hosszabbra.

2019. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En nagyon szeretem, nekem a koromragas miatt kellett. Vegre szep tole a kezem, nem kis csutka kormeim vannak.
2019. márc. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:

A stilettó fazon számomra értelmezhetetlen.

kb 15 éve volt nekem is kétszer, rövid ideig. a lenövése nem tetszik, ma már el nem bírnám viselni. Szerencsére meg lehet erősíteni a körmömet, vannak gyorsan száradó, tartós és olcsó lakkok. Igaz, szép mintákat nem tudok magamnak csinálni, de valahogy kibírom :D

2019. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!