Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék beiratkozni egy...

Szeretnék beiratkozni egy műkörmös tanfolyamra, transzi létemre. Szerintetek ez lehetséges? Nem fognak a csajok ott kiutálni, vagy bántani esetleg?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, felnőtt emberek járnak oda. Nem fogsz több bántást, beszólást kapni, mint a mindennapi életben.
2019. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem utálnak ki. Szoktak lenni férfiak, heterok, melegek, senkit nem érdekel. Csak az, hogy odafigyelj, tanulj.
2019. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anno a műkörmösöm wgy pasi volt (a felesége meg a kozmetikusom).
2019. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nemtől, nemi identitástól teljesen független, full hetero férfiak is vannak sminkesek/műkörmösök. Nem lesz ezzel senkinek semmi gondja. Bunkó, csőlátású emberek meg bárhol lehetnek.
2019. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam akkor is volt 2(hetero) férfi a csoportban az egyik eredetileg grafikus a másik pedig egy fodrász volt. Nekem nem volt furcsa sőt, a grafikus srácra kb a 2. gyakorlati óra után rábíztam volna a kezemet annyira szépen és aprólékosan dolgozott. Normális felnőtt emberek nem ítélkeznek ilyen alapon. Amúgy meg sajnos alapszabály, ahol sok nő van egy helyen sokáig összezárva ott vannak konfliktusok, áskálódások, kibeszélések. Nálunk is volt anno egy 4-5 fős lány csapat, akik együtt jártak kávézni, pisilni minden aztán szidtak mindenkit sokszor nem is szakmai alapon, hanem hogy úristen xy-nak sparos vattája van mekkora proli stb.. Évekkel ezelőtt történt de pl tudom hogy a társaságból 2 lány rögtön bérelt is egy szalont aztán tartott a nagy barátság kb egy fél évig amikor mindketten eladták a cuccaikat és azóta sem körmöznek(az egyik visszament mosogatni a másik pedig elköltözött Svájcba-a többit a képzeletedre bízom). Szóval ha van is 1-2 gyökér a csoportban az se rendítsen meg. Egyrészt nem kell a végtelenségig velük lenni másrészt vannak normális kedves lányok is. Aki pedig úgy beszél veled mint egy kutyával, apuci anyuci férj pénzeli náluk jusson eszedbe hogy ilyen viselkedéssel arra jó lesz hogy vihogjon másokon de 1 darab vendége nem lesz!
2019. márc. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!