Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges hogy valaki elvégez...

Lehetséges hogy valaki elvégezze a villamosmérnöki kart hogy utána műkörmös legyen?

Figyelt kérdés

Nekem itt valami nem stimmel:

[link]


2018. máj. 6. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, lehetseges. Van hogy az ember menet kozben jon ra, hogy megsem az a szakma lesz az elete, vagy a gyerekek miatt 'felbehagyott' karrier helyett keres valamit, ami szabadabb eletvitelt tesz lehetove.
2018. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eleg kizartnak tunik nekem. Szerintem villamosmernokit fizika es matematika erdekeltseg nelkul eleg nehez lehet elvegezni! Aki pedig realis beallitottsagu nem nezem ki belole hogy feladja azt a teruletet es 180 fokos iranyt valtoztat.
2018. máj. 6. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

... mindamellett elolvastam a linkelt oldalon a hattertortenetet is (amit te nyilvan nem), es siman ertheto mi miert es hogyan tortent.


[link]

[link]

2018. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
(hogy te nem tudod elkepzelni, attol a valosag nem valtozik am meg)
2018. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Mivel magadból indulsz ki, így bármi lehetséges.


Te nem Ő vagy.

2018. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki érti és tudja a matekot, fizikát, még lehet kreatív vagy rendelkezhet művészi érzékkel, nem feltétlen csak kockák végeznek műszaki egyetemet. Én is elvégeztem a BME-t pedig a matekot sose szerettem (ettől még értettem).
2018. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ismerek egy srácot ő is végig csinálta a villamosmérnöki szakot, szakdogát megvédte meg az államvizsgán is átment viszont nyelvvizsga miatt nem kapta meg a diplomát. Eredetileg úgy volt hogy félévet rászán és megszerzi a nyelvvizsgát aztán közben kitalálta hogy ő inkább szakács lesz. A diplomája meglett azóta, viszont szakácsként dolgozik még mindig. Nem igazán értem mi értelme volt ennek így, de előfordul hogy az ember gondol egyet és teljesen más irányba helyezkedik el.
2018. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy fotós srácot, villamosmérnöki Msc utolsó félévét hagyta ott és ment el teljes állásban fotózni.


Eredetileg is kicsit elvarázsolt arc volt, szóval valamilyen szinten érthető volt.

2019. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!