Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magam szeretném elkészíteni a...

Magam szeretném elkészíteni a gél lakkozást. Mi az ami elengedhetetlen a lakk mellé?

Figyelt kérdés
UV lámpám van, bufferem van. Hallottam valami előkészítő folyadékról, de a körmös nem árulta el a részleteket, nem is értem miért :-)
2019. márc. 16. 15:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oké végül is mindent összevetve nem olyan nagy ördöngösség ez azok alapján amit leírtatok. Megértem, hogy a körmösök kicsit túl is misztifikálják, mert ebből élnek, a másik meg hogy sokaknak nincs olyan kézügyességük, hogy megcsinálják maguknak, szóval miattam nem fognak éhen halni. Én festő és grafikus is vagyok, valamint tanultam régen műkörmözést, ergo tanultam lakkozni is szépen, csak még abban az időben, amikor még a tipp és a zselé volt a divat. Csak aztán nem foglalkoztam vele sokáig, és azóta igen csak fejlődött a technika. Nekem nem fog gondot okozni szerintem, és köszönöm a tanácsokat.
2019. márc. 18. 15:26
 12/16 anonim ***** válasza:
#10, én nem azt mondtam, hogy a fixáló lakklemosó. Tanulj meg szöveget értelmezni, full másról beszéltem. Nem tudom egyebként mi a frász bajod van, pontozgasd le anyádat.
2019. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
#11, szivesen. Valóban nem nehéz, és nem is olyan bonyolult. Nem kell mindig követni a szabályokat. Sok sikert. :)
2019. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

Nyugi, nem ördöngősség, én ahhoz szoktam rendes lakknál hogy pacsmagolok nyugodtan úgyis lekopik szóval az első gél lakkos próbálkozásom elég rossz lett, aztán megpróbáltam precízebben

https://www.youtube.com/watch?v=Ivcgp-VVtqo itt kb 4 percnél mikor a színes lakkot keni fel, tényleg 1000x könnyebb ilyen felfelé nyomós mozdulattal, nem vagyok túl ügyes de még nekem is sikerült úgy hogy nem ment rá a körömbőrre.

Illetve a másik tippem, rossmannban, dm-ben kapni ilyen fültisztító pálcikát aminek az egyik vége egy plecsni, a másik hegyes, rossmannban a sminkecsetek alatt láttam asszem, így néz ki [link] a hegyes végével nagyon könnyű javítani ha elkened, kellett is használnom de tényleg egy mm-es elkenést is simán le lehet törölni, nem olyan nagy bumszli mint a rendes fültisztító

2019. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, nagyon kedvesek vagytok. Közben találtam én is egy videót, osztom mert nagyon közérthető, és hátha másnak is a segítségére lehet:


https://www.youtube.com/watch?v=RLMe1hVM8dw

2019. márc. 20. 08:08
 16/16 A kérdező kommentje:

Sikerült, nagyon klassz lett. :-)

Mélyvörös, csillámporost rendeltem, csoda szép.

Tényleg egyáltalán nem ördöngösség.

2019. ápr. 4. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!