Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minél többen írjatok. Melyiket...

Minél többen írjatok. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Elég picik a körmeim, és nem a legszebbek a végei. Úgy tudom ezt a tipp zselés műkörömmel lehet korrigálni. Viszont tudom, hogy jobban roncsol, mint az épített zselés. Bevállaljam annak ellenére, hogy jobban roncsol, de legalább szép lesz a körmöm?
2010. júl. 3. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem roncsol jobban a tipp-zselés műköröm, mint az épített-zselés. Attól függ az, hogy melyiket használják, hogy milyen a körmöd (van e legalább 1mm-es lenövése a szabadvégnek vagy sem). Ha már látszódik a szabadvég akkor tudnak építettet készíteni neked és semmivel sem korrigál jobban a tippes változat!


Üdv: egy műkörmös

2010. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem az egyik körmömön az a fehér rész visszafele nő, és az nagyon látszott az épített zselés műkörömnél.

Hogyan lehetne akkor azt javítani, ha nem tippes megoldással?

2010. júl. 3. 22:42
 3/7 anonim válasza:
Porcelánt!!!
2010. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A porcelánba nem bízom, eddig ismerőseim körébe csak rosszat hallottam, hamarabb törik.
2010. júl. 5. 19:51
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes építeni műkörmöt. Nekem is volt és betörtek elég hamar... és hülye voltam magamnak reszeltem le és a saját körmömet is lereszeltem... nekem csak rossz élményeim vannak a műkörömmel kapcsolatban. Szerintem nincs olyan csúnya körmöd...(még ha nem is látom). Az én javaslatom, hogy NE! =) További szép napot.
2010. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sem tanácsolom...nekem volt 2 szer,be is sokalltam.nehéz tőle szépen szabadulni,nem éri meg.
2010. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megvan, tipp zselés lett, mert a pici alá nem lehet sablont tenni. :)
2010. júl. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!