Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajakdúsító szájfények használn...

Ajakdúsító szájfények használnak? Ha igen, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Plump it! Lip plumper
2019. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Annyira feleslegesek ezek a dolgok... Akinél meg tolerálható lenne a használata (szándékosan nem mondtam hogy indokolt), az úgyse használja.


Ezt pasiként mondom.

2019. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Kb az összes szájfény optikailag dúsítja az ajkakat, addig, amíg fent van és fénylik.
2019. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Igen, nem a szád lesz tőle dúsabb, hanem csak optikailag kelt olyan hatást, mintha teltebb lenne. A magasfényű termékektől eleve nagyobbnak néz ki a száj.


Viszont tapasztalatból mondom, hogy a megfelelő hidratálás igazából is dúsítja az ajkakat. Használj Carmexet, ne hagyd, hogy a szárazságtól cserepes legyen, mert az tényleg összehúzza az ajkakat. Heti egyszer használhatsz cukorszemcsés ajakradírt is, illetve rúzsokból is olyat válassz, amik nem száritják, hanem hidratálják, ilyen pl. a Physicians Formula új folyékony rúzsa is, amit rengetegen dicsérnek.

2019. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van, amelyik tényleg vastagitja az ajkakat, pl értágító hatása van, stb.
2019. ápr. 1. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Oriflame-es plumping világosrózsaszín szájfénye pl. olyan.

Vérkeringésfokozó és bizserget, olyan kissé fura érzés, de meg lehet szokni hamar. Nekem volt, szülinapra lett, és eleinte fura volt, de megszoktam. Ez kb. fél éve volt. És pimaszul jól hidratál. Nem hagyja, hogy csontszáraz legyen a szád, hogyha mindennap használod.

2019. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Trend it up ajakdusitó szájfény kétszer vettem újra,catrice-nek is vannak ajakdúsitó szájfényei nekem a chlis van meg ami elvileg nagyon megdusitja majd kiprobalom, illetve hazilag fahej+chili+oliva olaj kevereke az ajkakra,igyal sok folyadekot,hidratált a szádat mentolos ajakápolok eos ment ajakápolója is dusitja.
2020. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!