Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri műkörömről géllakra...

Megéri műkörömről géllakra váltani? Ha igen, akkor otthon vagy körmösnél jobb csinálni/csináltatni?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalat, vélemény érdekelne, vagy tanács ezzel kapcsolatban:)
2019. ápr. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy ha erős körmöd van és nem végzel olyan munkát, ami megviseli (nem törik le közben), akkor a gél lakk jobb lehet, mert olcsóbb és könnyebb leszedni, tehát gyorsabb.

Nekem sajnos mindenképp kell a zselé, mert nagyon könnyen letörött a gél lakkal, hiába tett alá egy vékony réteg zselét is.

Én a lakkozást is szakemberre bíznám, mert elő kell készíteni megfelelően, illetve ismerősi körömben is van, aki elkezdte magának csinálni, és finoman szólva csúnyácska az eredmény.

2019. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem érte meg, de jelenleg nincs más lehetőségem. Amíg Magyarországon éltem, zselés körmöm volt, habár erős volt az eredeti körmöm is. Imádtam, strapálhattam, nem lett baja. Fél éve külföldre költöztem. Itt a kozmetikai és szépészeti szolgáltatások horror áron vannak, így le kellett szednem a zselét, és sima gélt rakatni, mert az olcsóbb, és jelenleg csak ezt tudom finanszírozni. A körmöm ugyan nem törik, de messze nem olyan stabil, mint a zselé. Ha beütöm a kezem valahova, érzem ahogy meghajlik, mindig félek, hogy letörik. A zselét és most a gélt is szakember csinálja nekem, én nem nyúlok hozzá.
2019. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet marad a mű még:) köszönöm szépen
2019. ápr. 1. 23:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most váltottam, nekem jó így, bár elsőre fura, hogy jobban kell vigyázni. :D

Otthon biztosan nem szórakoznék ezzel, így lehet jól elcseszni a körmeidet, plusz ha nem 2 színt akarsz váltogatni, akkor elég nagy befektetés mindent megvenni hozzá.

2019. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!