Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen alapozót tudnátok...

Ti milyen alapozót tudnátok ajánlani zsíros, enyhén pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyet. Ha zsíros, pattanásos a bőr, akkor nem kéne még jobban eltömíteni a pórusokat.

Igyál napi minimum 2 liter vizet, mellőzd az egészségtelen, zsíros, olajos kajákat.

2019. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem minden alapozó tömíti el a pórusokat. Igaz, ha nem muszáj (pl. csak otthon vagyok), nem viselem én sem.

A Catrice Liquid Camouflage alapozója nekem jól működik a zsíros részeken. Púderrel sokáig matt, és ahol átfényesedik, ott sem olyan olajos hatású, mint natúran a bőröm. Viszont a száraz részeken nem mutat szépen, nagyon kiemeli, ha valahol kicsit hámlik a bőröm. Ha neked nincsenek ilyenek, akkor nem lesz gond. Az összetétele is rendben van szerintem, nálam soha nem okozott pattanásokat.

Csak ezt használtam még, így más tippem nincs. Hátha jön még valaki. Én is kíváncsi vagyok egyéb ötletekre.

2019. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van egy rendes bőrápolási rutinja és jó minőségi alapozója, akkor nem tömíti el a bőr pórusait! :)

Én amúgy Garnier BB krémet hasznàlok. Direkt zsíros bőrre valót.

Van Karayás alapozóm is. Nagyon imádom. Ez is derikt zsíros bőrre való. Bár kicsit drága és nehezen beszerezhető.

2019. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!