Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc rúzsod?

Melyik a kedvenc rúzsod?

Figyelt kérdés

Keresem azt a márkát vagy inkább terméket ami szép, tartós, tehát egy pohár viztől nem kopik le és nem horror ár kategóriás.

Eddig Avonos és egy Essence rúzst próbáltam egyiktől sem voltam és vagyok elájulva, szép de nem bír ki semmi időt. Rendeltem még egy NYX (valószínűleg kamu) folyékony rúzst ebayről, az bizonyult a leghosszabban tartónak mert még sminklemosóval is alig jött le.

Ti mit használtok és miért vált be, miert szeretitek?



2019. ápr. 13. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

MAC matt rúzsai, 6000 Ft-ot én sem adnék érte, csak pár árnyalatért, de ha felmész a MAC oldalára, és ott rákeresel arra, hogy "mini traditional lipstick", akkor 3000 Ft-ért vannak kisebb rúzsok, amúgy nem sokkal kisebbek a rendes nagy mérettől, bár csak a 10 legnépszerűbb árnyalatban lehet kapni, de nagyon jók, nekem egy egész napot kibírnak evéssel-ivással együtt. És nem kopnak csúnyán, ez is + pont.

A NYX rúzsokból pedig a Liquid suede és a Lingerie rúzsok brutál tartósak, azok is 3000 Ft körül vannak.

Egyébként még a Kat von D és a Huda Beauty rúzsait szeretem nagyon, de ezek már elég drágák.

2019. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Rimmel stay matte, a sötét színek brutál szépek és tartósak.
2019. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Rimmel stay matte t én is ajánlom, meg a Miss Sporty folyékony matt rúzsait, azok tényleg jók.

Meg Huda Beauty folyékony matt rúzsokat, bár azt rendelni kell. (és ne kamut rendelj)

2019. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a NYX egyáltalán nem jött be.

Amit viszont még imádok a MAC “Back In Vogue”-omon kívül, az Aden és a Rimmel folyékony rúzsai.

Nagyon tartósak, ugyanakkor nem horror eltávolítani őket, és nem is szárítanak.

2019. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh, nekem a Rimmel stay matte nagyon nem jott be, tul vastag erzes is a szamon, meg a sotetek nagyon foltosak. Nem is szarad le nekem teljesen mattra.

Amik nekem bejottek:

Ami szuper es olcso, az a sajnos csak 5 szinben kaphato Miss Sporty 24h (nem tudom a pontos nevet), meg a Lovely K lips, bar ez utobbira neha ra kell javitani.

Ami dragabb, de nagyon jok:

IsaDora, ez felkenve is nagyon kellemes, es nem szarit ugy mint a tobbi folyekony ruzs.

LASplash, Vickedly Divine, bar 10 fontert csak 3 ml, de nagyon tartos.

Jeffree Starr Velour Liquid Lipstick, nekem ez a legnagyobb kedvencem.

Kat von D Everlasting.

2019. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 qborka ***** válasza:

Nekem sem jött be a NYX, amim van, csúszkál a számn, nem tartós. Rival de Loop , P2 a Rossmannból, ha nem akarsz sok pénzt áldozni rá.


Nekem van egy Huda utánzatom, vagy nem is tudom, mert a vonalkód stimmel rajta, nem büdös,de kínai boltban vettem. Tartós.


K Lips az nekem is bejött.

2019. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Trend it up ultra matte 420
2020. júl. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!